28.11.2018 в 13:25 |

44 2


Не хочу образити інших перевізників, але у мене, на жаль, був негативний досвід. У мене є меблевий магазин, в який мені доставляють досить великі партії меблів. З 2015 року обсяг перевезень зріс у рази, чого я рада, але все ніяк не могла знайти собі партнера по вантажоперевезеннях. То автопарк не влаштовував, то ціна послуги, то документація здавалася незручною в плані юридичної грамотності.

В січні 2015 року, відразу після нового року, мені мій друг порадив компанію «АМК-Сервіс», порекомендувавши хлопців як уважних фахівців. З тих пір минуло кілька років – співпрацюю з ними на постійній основі і не шкодую про зроблений вибір. Але зараз вам хочу розповісти навіть не про це, а про грамотної вантажоперевезення меблів і на що звернути увагу, якщо ви замовляєте оренду вантажівки.

Не упускайте з виду момент, як вантажать меблі: часом її можуть комплектувати в кузов зовсім не за правилами (завантажують навалом, не зміцнюють в кузові згідно регламенту безпеки). Досягніть грамотної навантаження в обов’язковому порядку.

Однозначно меблі потрібно якісно упакувати: (за цей нюанс відповідає відправник, тому не нехтуйте цим процесом і упакуйте товарну партію за всіма правилами).

Я завжди докладно описую кожну одиницю товару: так я буду впевнена в чіткому дотриманні кількісної складової вихідної партії.

Вантажоперевезення меблевої продукції особисто для мене – завжди важливий процес, позначає моє добробут в бізнесі, тому я точно не буду економити на заходах, пов’язаних з доставкою продукції. Не поспішайте з вибором перевізника, подивіться, що він може запропонувати, впевнена, ви знайдете найкращий варіант і точно уникнете неприємностей і будь-яких технічних чи фінансових проблем з доставкою вашого важливого вантажу.