Ровер perseverance надіслав серію звуків з поверхні марса.це дозволяє не тільки побачити фотографії далекої планети, але і почути еедиханіе.

В даний час nasa використовує обладнання perseveranceдля пошуку доказів існування мікробного життя на марсі. Одночасно з цим вчені з радістю йдуть на різні експерименти, відкривають деякі таємниці червоної планети. Серед інструментів в арсеналі ровера можна виявитидва мікрофона, регулярно надсилають звукові сигнали на землю.

За словами астрономів, найчастіше можна почути пориви вітру, хрускіт коліс і шум його двигунів в момент активації. Деякі з звуків nasa публікує, що дає можливість всім бажаючим здійснити подорож на іншу планету. На відео можна почути кілька характернихзвуків з коментарями фахівців. За їх словами, perseverance став першим подібним пристроєм, оснащеним мікрофонами.

Один з приладів розташований збоку від шасі марсохода, а другий-на щоглі біля лазерного приладу supercam. Останній записуєзвуки ударів, вироблених лазерними імпульсами, під час вивчення гірських порід. За відомостями nasa,цей мікрофон вже зафіксував 25 000 імпульсів,але це тільки початок.