Перші два епізоди critical role: the legend of vox machina , анімаційного шоу для дорослих від amazon, заснованого на популярному серіалі по dungeons&dragons, будуть охоплювати матеріал, який фанати ніколи раніше не чули. Оголошення було зроблено вчора під час панелі на new york comic con.

” ми хотіли поставити всю аудиторію на одну ногу. Вам не потрібно знати, що таке critical role, або ви коли-небудь бачили, як ми граємо в рольову гру, щоб просто перейти прямо в серію, познайомитися з цими персонажами і досліджувати світ».

– сказав актор сем рігель під час частини презентації, присвяченої питанням і відповідям.

Critical role почалася в 2012 році як дружня d&d гра, керована меттом мерсером, професійним актором озвучування, для своїх друзів, які також є професійними акторами озвучування. Акторський склад включає лору бейлі (dragon ball z, avengers assemble), ліама о’брайена (sailor moon, world of warcraft) і тревіса віллінгема (fullmetal alchemist, avengers assemble). Серія, яка включає в себе дві повні арки кампанії і проміжний серіал під назвою exandria unlimited, накопичила більше 1000 годин аудіо і потокового відеоконтенту. Ці перші два епізоди, однак, будуть абсолютно новими.

«хоча вони нові для глядачів, вони дуже схожі на історію цих персонажів”, – сказав мерсер.

Крім озвучування своїх персонажів, всі вісім оригінальних акторів виступають в якості виконавчих продюсерів шоу. Вони співпрацювали, щоб вирішити, які історії з більш ніж 400-годинної кампанії vox machina увійдуть в 12-серійний перший сезон серіалу amazon.

“кожен повинен сказати, що було для них найважливішим в рамках кампанії, і моменти, які дійсно запам’яталися їм, і ми постаралися включити їх в шоу”

— сказав бейлі.

Перший сезон буде охоплювати арку бріарвуда, яка в основному фокусується на передісторії персонажа таліесіна яффе персіваля, вигнаного аристократа з темним минулим, який винайшов першу в світі вогнепальну зброю. 1>«>” я думаю, що коли ми дісталися до бріарвуда, це коли всім нам сказали, що це не просто гра, ми розповідаємо тут реальну історію», – сказав рігель. “для мене це перший раз, коли це відчувається як мистецтво”. 1 частина творчого процесу включала в себе повторне прослуховування старих сесій і інтерв’ю сценаристів шоу, коли вони грали ролі своїх персонажів.

“ніякого реального розвитку сюжету в ті перші дні не відбулося”, – сказала маріша рей. “ми просто намагалися пояснити наших персонажів, імпульс, що стоїть за ними, їх бажання і їх прагнення. Ми всі грали в них так довго, тому ми всі знали їх так глибоко».

О’брайен озвучував персонажів для великих шоу і відеоігор, але він сказав, що ніколи не був так схвильований своєю роботою. 1>«>” мені подобалося оживляти роботів, героїв і лиходіїв, але ви не можете перемогти, копаючись пальцями в своєму власному персонажі», — сказав він. «я відчуваю себе більш вкладеним у це, ніж будь-що, що я коли-небудь брав участь, і ми робимо це з нашими кращими друзями, і ми робимо це кожен день».

Кліп, показаний під час запитань і відповідей, показує титульну групу найманців vox machina, що змагається в змаганні з випивки в готелі, що призводить до кривавої бійки. Як і серіал critical role, він наповнений сексуальними підтекстами і лайками. 1>«>”шоу, яке ми розповідаємо щотижня, – це шоу для дорослих”, – сказав віллінгем. “є мова. Є сексуальні ситуації. Але для нас важливо розповісти історію, схожу на те, з чого ми почали. Для нас було багато різних способів, якими ми могли б підійти до шоу. Ми могли б зробити щось дивне, ми могли б зробити різні стилі анімації, які ви бачите в наші дні, але ми діти 80-х.у нас є близькість до певного стилю розповіді».

Critical role: the legend of vox machina об’єднає стиль західної анімації 80-х і аніме. Він анімований titmouse, продюсерською компанією netflix з анімації для дорослих big mouth, а дизайн персонажів-провідним дизайнером персонажів young justice філом борассою. Прем’єра серіалу відбудеться 4 лютого 2022 року.