Навіртуальної версії підмосковної траси moscow raceway відбулася гонка четвертого етапакіберчемпіонату lada sport rosneft echampionship по raceroom racing experience, який організований припідтримці нафтогазової компанії “роснефть”. Завершилася вона переконливою перемогою кирила антонова. Пілот команди lada sport rosneft eracing team зібрав “великий шолом” ставши кращим ів кваліфікації, і в самій гонці, а також встановивши кращий час кола в режимі реального часу.

Вечір дляпілота команди lada sport rosneft eracing team розпочався з перемоги кваліфікації-другий поспіль після етапу в японії. Заїзд проходив в ідеальнихпогодних умовах, що дозволяло пілотом показати максимум своїх можливостей у боротьбі за лідерство на стартовій решітці. Кирило антонов за підсумками кваліфікаціїсмог на дванадцять сотих секунди випередити lada vesta sport tcr під керуванням адама пінца ізкоманди arnege competition, що забезпечило росіянину перше місце на старті гонки. Результати сесії виявилися трохи щільними, що в півсекунді від лідера розмістилося відразу 9 пілотів.

Кириллантонов і адам пінц зберегли дві перші позиції на старті і почали відриватися від суперників. Угорець на пару кіл опустився в хвіст першої десятки післяобов’язкового піт-стопу, але вже до 15-го кола повернув собі друге місце, в товремя як пілот lada sport rosneft eracing team зберігаллідерство по ходу всіх 28 кіл і здобув третю перемогу в сезоні, ще болееукрепив позиції в загальному заліку чемпіонату. Напарник по тольяттинській командепавел муконін, що стартував четвертим, склав антонову і пінцу компанію наподіуме.

Топ-5 пілотів за підсумками фінішу:

  • кирило антонов (росія, lada sport rosneft eracing team) -46:38.530
  • адам пінц( угорщина, arnage competition) – +07.663
  • павло муконін (росія, lada sport rosneft eracing team) -+19.106
  • флоріанхассе (німеччина, dorr esports) -+20.564
  • алессандрооттавіані (італія, virtualdriversby tx3) – +20.745

Кирило антонов, переможець гонки 4етапа:

«гонка вийшло більш ніж активною,незважаючи на те, що їхав я більшу частину заїзду в поодинці. Моєю основною метою було зберегти гуму і змусити суперників нервувати: в іншихчемпіонатах я вивчив їх і розумію, де можуть бути їх слабкості. Я зміг повністю виконати своє завдання. Провів відмінний піт-стоп і проїхав зістабільним темпом до фінішу. Спасибі команді за тренування і за безцінний досвідреальних заїздів, далі будемо намагатися ще сильніше, щоб домагатися ще більших успіхів!».

Чемпіонат триває! 4 жовтня відбудеться відбіркова частина п’ятого етапу, фінальна гонка стадії відбудеться 20 жовтня на італійській трасі imola. Як і раніше, всі учасники будуть стартувати на віртуальній машині lada vesta sport tcr класу «туринг».подробиці на офіційній сторінці чемпіонату: https://game.raceroom.com/championships/64

Календар кіберчемпіонату lada sport rosneft echampionship 2021:

  • 5 етап. Відбірковий етап-04 – 17 жовтня, гонка-20 жовтня. Траса imola
  • 6 етап. Відбірковий етап-01-14ноября, гонка – 17 листопада. Траса hokkenheimring
  • гранд-фінал-грудень.