Sony pictures створили нову франшизу фільмів людині-павуку разом з marvel studios і нову кіновсесвіт, назвавши її “всесвіту людини-павука від sony” (ssu).

Однак той факт, що веном від sony не є офіційною частиною кінематографічної всесвіту marvel, як людина-павук, змусив фанатів гадати, чи буде офіційний кросовер між людиною-павуком тома холланда і веномом тома харді. У глибині душі ми всі знаємо, що це неминуче-питання було в тому, коли це станеться?

Що ж, в інтерв’ю ign постановник “венома 2” енді серкіс прокоментував кросовер людини-павука і венома. Він підтверджує, що це станеться, але, знову ж таки, не говорить, коли саме.

Послухайте, це питання у всіх на устах. Вони хочуть знати, чи зустрінеться веном з людиною-павуком, але цього ніколи не станеться. Я жартую, звичайно, це станеться…

Серкіс зробив таку заяву, тому що, як неодноразово говорилося, всі знають, що це неминуче. Проте, режисер сиквела «венома» робить важливе зауваження про те, що із зустріччю венома і людини-павука разом на великому екрані не слід поспішати.

Послухайте, це залежить від того, коли ви хочете побачити цей етап, а також від того, який вам апетит. Якщо люди хочуть більше історій про венома, тоді, щоб відразу перейти до людини-павука, ви могли упустити стільки знаменитих персонажів-суперлиходіїв. Так що, в певному сенсі, поспішивши, можна передчасно закрити двері.