25.11.2018 в 19:37 |

35 0


Подкастинг — процес створення, розповсюдження відео – та звукових файлів (їх ще називають подкасти) в стилі теле – і радіопередач в Інтернеті (тобто мовлення в Інтернеті).

Будь-який власник інтернет-ресурсу зацікавлений в «начинці» свого проекту, щоб він подобався користувачеві і був цікавий. А практика показала, що ніщо так не притягне відвідувача, як оригінальний відеоролик або красива аудіозапис. Саме тому власники сайтів активно створюють і розміщують на своїх ресурсах відео і аудіо-подкасти.

Ці мультимедійні файли є найпотужнішим інструментом залучення уваги широких кіл користувачів. Але щоб домогтися позитивного ефекту, потрібно запропонувати дійсно якісний і унікальний продукт. Я користуюсь ресурсом Психологічний радіо. Створенням аудіороликів займаються фахівці вузького профілю (кожен подкаст готує фахівець певної галузі, до якої він відноситься), використовується спеціальне обладнання. Психологічний радіо включає в себе матеріали по психології, онлайн консультації психолога і ще багато корисної і приємною для ваших вух інформації. Коли я пишу цю статтю, то вмикаю розділ «лекції», а іноді «релаксацію». В каталозі повно різних варіантів.

Якщо ви вирішили користуватися подкастами, то пам’ятайте, що добротно виконаний контент стане талісманом удачі вашої майданчики.