19.11.2018 в 23:48 |

24 0


Багато разів я фотографувала саму себе, як і ви напевно. Начебто все відмінно, мені подобається, але проходить час і знімки здаються дурними і не дуже гарної якості, здавалися раніше. Тепер, якщо мені потрібна якісна фотозйомка, то я звертаюся до фахівця, який знає, що таке Жіночі фотосесії

У тебе є крутий фотоапарат, чому б не зробити все самій? — запитаєте ви. Відповідь проста:

1. Фотограф-професіонал, вміє бачити світ через об’єктив камери, знімає багато, та кожен день, і знає як має виглядати хороше якісне фото.

2. У нього є спеціальне обладнання і він знає толк в освітленні.

Для професіоналів не складе праці розставити потрібні акценти під час фотосесії, вловити настрій, особливу атмосферу. Зніме все так, як того хочу я, донесе головну ідею, врахує всі побажання.

Все, що вимагається від мене, як від замовника — поставити перед фотографом чітке завдання, вказати загальний напрямок зйомки, чого я хочу отримати в результаті. Решта — справа техніки.

Чому я вибираю фотографа зі сфери жіночої фотосесії? Тому що це одне з найскладніших напрямків фотографії. Тут потрібна миттєва реакція: трохи забарився — і вдалий момент упущений, а повторний кадр зробити навряд чи вдасться. Та й ми жінки вибагливі.

Фотограф-професіонал уміє вишукувати вдалі ракурси, запам’ятовувати головне і відсіювати несуттєве. Він зафіксує найбільш важливі і яскраві моменти, і я отримаю професійний фотозвіт, який стане додатковим стимулом для подальшого ведення мого аккаунту (чи то instagram або будь-яка соціальна мережа).

Якщо врахувати колосальні робота, робота фотографа обійдеться недорого. Адже такі моменти дорогого коштують.

Я вибираю гідне «фотосупровід»! А ви?