Оголосила, що їх гра, що поєднує покрокову стратегію і збір колоди, буде запущена в в steam ранньому доступі 21 жовтня 2021 року. Версія для раннього доступу буде доступна з двома ігровими режимами: одним з розповідним пригодою і одним, в якому гравцям належить виконувати три нових завдання кожен день.

rise of humanity-це тактична покрокова карткова битва з елементами рольової гри, приголомшливими візуальними ефектами, епічними роботами-нищівниками, противними щенятами-роботами і милими вибухають кроликами. Гравці переміщують своїх персонажів по шестикутному ігровому полю, використовуючи систему витривалості. Їм лунає колода з широкого набору карт, які вони можуть використовувати, щоб атакувати ворогів, ставити пастки і ухилятися від вогню.

Гра в ранньому доступі буде включати в себе шість місій з текстовими діалогами (озвучування заплановано у всій грі), а також шестирівневе оточення зі зростаючою складністю. Гравці також зустрінуть рівні з ворогами, прихованими туманом війни. Вони можуть використовувати необмежену кількість випадкових побічних місій, щоб поліпшити навички своїх героїв і зібрати для них більше карт. У спеціальному хабі місій вони можуть лікувати своїх героїв, купувати їм навички або покращувати, об’єднувати і видаляти карти зі своїх колод.

Повну версію гри планується випустити в 2022 році. Очікується, що під час раннього доступу будуть випущені два великих оновлення, а також регулярні оновлення з виправленнями помилок і новим контентом для щоденних завдань, розроблених спільно з спільнотою.