Розробники популярного лончера lawnchair анонсували вихід першої альфа-версії програми, яка була повністю адаптована під новітню операційну систему android 12. З його допомогою можна отримати доступ до нових функцій навіть на старих версіях ос.

Одним з ключових нововведень lawnchait 12 стала підтримка функції узгодження кольору material you і dynamic color. Змінюючи шпалери на пристрої, користувач може розраховувати, що і колірна тема інтерфейсу буде підкоригована в тон до зображення. По суті, lawnchair 12 працює таким чином, що виділяє з зображення домінуючий колір, а потім застосовує його повсюдно в якості підкладки для елементів меню. Подібна функція буде працювати на смартфонах з android 8.1 і новіше.

Крім того, розробники переробили зовнішній вигляд панелі додатків, папок, спливаючих вікон та інших елементів відповідно до інтерфейсу android 12. Затиснувши іконку програми, можна викликати додаткове меню, в якому доступна як зміна піктограми, так і можливість приховати програму. Використовуючи вбудований пошук на панелі додатків, досить натиснути enter, щоб швидко запустити перше знайдене відповідність. Крім того, користувачі можуть налаштувати автоматичне відкриття клавіатури за допомогою панелі додатків.

Примітно, що протестувати новітню альфа-версію lawnchair 12 можна паралельно зі стабільною 11-ою збіркою — лончер встановлюється додатково, при бажанні його можна видалити. Завантажити тестову версію лончера можна з офіційного telegram-каналу lawnchair news.