30.04.2018 в 12:42 |

1 0


Якщо ви вирішили ступити на шлях фрілансера, то варто все поставити дуже правильно і розмірено, щоб потім знову не шукати роботодавця, який буде вами підганяти. Кожен, хто працює фрілансером, безумовно, мріє стати дуже успішним і незалежним. Адже такого роду діяльність не вимагає від вас максимуму зусиль, так і начальник не гнітить вас своїми наказами. Для того, щоб втримати успіх, а також скласти план діяльності, як фрілансера, вам варто знати наступне:

1. Почніть вести власну бухгалтерію. Тобто, якщо ви збираєтеся заробляти гроші в віртуальному світі, то вам просто необхідно вміти правильно зіставити всі витрати з доходами. Так як не завжди у вас буде робота, і замовлення будуть з’являтися систематично, то ви просто можете заплутатися у веденні власної бухгалтерії, і після вдалої роботи всі ваші доходи будуть йти на погашення боргів. Тому краще всього варто приділити якийсь час для того, щоб вивчити бухгалтерію, і тільки тоді ви зможете правильно зіставити ваші витрати з прогнозованими доходами.

2. Пам’ятайте, що якість — це запорука вашого успіху у віртуальному бізнесі. Не намагайтеся набрати багато дрібних замовлень і з люттю швидко почати їх виконувати, найкраще попрацювати над одним замовленням, але дуже продумано і якісно. Адже якщо роботодавець буде повністю задоволений вашою роботою, то він може стати вашим постійних замовником, а також порекомендувати вас як досвідченого і якісного працівника своїм друзям, знайомим і колегам. Перш за все вам необхідно заробити репутацію, яка згодом принесе вам багато замовників. Тому, якщо ви беретеся за виконання замовлення, то вам просто необхідно потурбуватися про його якість. Якщо ви будете намагатися робити все якісно, ви здобудете гарну репутацію, а також зможете постійно самостійно підвищувати рівень ваших знань і умінь.

3. До роботи варто ставитися дуже серйозно, в першу чергу робіть бекапи. Пам’ятайте, що ваш персональний комп’ютер не застрахований від різного роду несподіванок. Якщо ви будете робити бекапи, то зможете бути впевнені в тому, що ваша праця має свого роду страховку. Тому не варто нехтувати такою можливістю, адже на створення резервної копії ви витратите трохи часу, зате будете сповнені впевненості в збереженні всіх даних.

4. Якщо ви вирішили стати позаштатним співробітником, то вам в першу чергу варто завоювати довіру роботодавця. Ви повинні бути дуже обов’язкові і пунктуальні. Не варто затримувати виконання роботи навіть на день. Дайте зрозуміти вашому роботодавцю, що ви дуже відповідальні і надійні. І тоді до вас з’явитися довіра, яка відіграє велику роль, якщо ви вирішили стати частиною такого роду діяльності. Якщо ж роботодавець призначив вам зустріч, то не варто спізнюватися, краще прийти заздалегідь, цим ви покажете свою повагу до свого роботодавця.

5. Тайм-менеджмент. Якщо ви вирішили стати фрілансером, то дуже важливо вміти правильно розподілити свій час. Тобто пам’ятайте, що час дуже швидкоплинний, тому вам необхідно все добре спланувати. Ви повинні для себе чітко вирішити, скільки часу ви будете присвячувати роботі, і скільки відпочинку, якщо беретеся за певний виконання замовлення, то краще просто подвоїти або потроїти час на виконання. Все ж краще здати роботу раніше і не червоніти згодом за те, що не змогли зробити все так, як обіцяли. Дуже важливо в такій роботі робити все заплановане. Якщо ж у вас не виходить, то вам просто необхідно прочитати літературу на тему правильного управління часом.

6. Одним з важливих аспектів роботи фрілансера є можливість правильно подати свою кандидатуру. Тобто ви повинні приховати дрібні недоліки та вказати на унікальність вашої пропозиції, звичайно, це вам допоможе тільки на перших стадіях роботи, тобто для того, щоб замовник звернув на вас увагу. Далі якість виконуваних вами робіт буде говорити про вашому професіоналізмі і про ваші можливості. Також вам варто правильно оформити своє портфоліо, за допомогою якого майбутній роботодавець зможе в повній мірі оцінити ваші можливості і прийняти правильне рішення про замовлення.

7. Пам’ятайте, що ваше звернення з роботодавцем не має грунтуватися на манері спілкування в віртуальному світі. Тобто користувачі Інтернету давно звикли до того, що можна запросто спілкуватися з будь-якою людиною, якого не знаєш. Але ви повинні повністю обмежити свої свійські бесіди від більш ділового спілкування з замовником. Розмову потрібно вести стримано і лише по суті справи.

Ці прості поради зможуть надати вам велику користь при перших невпевнених кроків у світі фрілансерів.