Правила знайомства з дывчиною в чат рулетка

12-3-2020

Спокушання – це мистецтво. Світ динамічно розвивається, і, незважаючи на зміни, що відбуваються навколо нас, ми все ще боремося з тими ж проблемами та дилемами, що і наші предки. Навіть тих, хто жив тисячі років тому. Як і світ, світ кожного чоловіка завжди витрачав сон на жінок-переможниць. Рекомендуэмо кумит чат рулетка общение с девушками тут допоможуть Вам знайти другу половинку.

Завоювати прихильність або боротися за прихильність дівчини, яка нам подобається або яку ми хотіли б знати краще, дуже часто буває складно, вимагає великого терпіння, часто забуваючи про свою гордість і коштує чималих нервів.

Добре, то чому чому хлопців легше підібрати ? Їм просто пощастило? Я сумніваюся. Ось чому я хотів би показати вам і довести, що ви можете завоювати прихильність багатьох дівчат за допомогою правильної стратегії та пристосованих методів підбору.

Однак чи хтось придумав універсальний спосіб заінтригувати та спокусити кожну жінку? А може, це просто казки, написані більш симпатичними та з більшою кількістю хлопців? Спробуємо це з’ясувати!

Що таке спокушання?

Хоча ви можете цього не усвідомлювати, у вас є кілька ваших флагманських ходів, які ви закидаєте в рукав, коли зустрічаєте нову дівчину. Ви можете відмовити собі, адже дуже часто ви робите це абсолютно підсвідомо! Наступного разу спробуйте подивитися, як ви граєте в пікап, і ви виявите, що сценарії зазвичай повторюються.

Ви використовуєте свої найбільші сили – це можуть бути почуття гумору, гарний зовнішній вигляд, цікаві пристрасті, цікаве життя чи інтелект. Залежно від вашого досвіду прийому та від того, чи є у вас «природний талант», кінцеві результати тут можуть бути насправді різними.

Однак не слід розбиватися, якщо у вас не дуже добре. Спробуйте внести кілька змін у свій стандартний сценарій вивезення, про який я зараз поговорю, і ви не пошкодуєте!

Головні ключі до вашого остаточного успіху

Не потрібно бути красивою, надзвичайно кмітливою або привабливо м’язистою, щоб отримати жінку, яка вас заінтригувала або яка привернула ваш погляд. Найголовніше у спокушанні – це впевненість у собі! Жінки підсвідомо читають з мови вашого тіла, чи ви відкрита і впевнена в собі людина, чи замкнутий, сором’язливий хлопець, примирений з невдачею.

Ви добре знаєте, що “світ належить хоробрим” – точно такий же сценарій спрацює, коли мова йде про спокушання . Ось чому сила характеру, а не м’язи та красиве обличчя дозволяють отримати жінку, про яку мрієте.

Однак впевненості в собі недостатньо. Вам потрібно доповнити його оригінальністю, яка заінтригує жінку. Щоб розпочати розмову, вам знадобляться цікаві підбиральні лінії.

Ідеальний рецепт для самовивезення?

Якщо ви самі не відповідали на запитання весь час, чи є спосіб щоразу підбирати, що працює, тоді я повинен збити вас на землю. Звичайно, ні.

Витратьте хвилинку, щоб не поспішаючи, і подумайте. Кожна жінка по-різному, чи не так? То як би ви хотіли вдарити кожного з них за допомогою однієї і тієї ж стратегії, коли вони сильно відрізняються один від одного? Кожна дівчина, з якою ви зустрічаєтесь, по-різному реагує на спробу пікапу, вона більш-менш відкрита для флірту і має зовсім інші очікування.

Хоча спочатку ви можете покладатися на однакові облизування, подальший розвиток подій залежить від того, яку дівчину ви знайдете. Один позитивно реагуватиме на ваше спокушання , інший буде сміятися вам прямо в обличчя, а інший просто залишить вас обуреними у світі. Потрібно бути готовим до кожної з цих можливостей і продовжувати розмову, щоб ви могли вийти неушкодженими.

Що робити, якщо це не вдається? Це точно не може вирізати вам крила або забрати вашу впевненість. Чи дійшов би я до всіх цих думок, якби зміг це зробити з усіма дівчатами? Точно ..