Каталог цифрової техніки oppo нова модель телевізора smart tv k9. Екран пристрою має діагональ 75 дюймів, тонкі рамки, дозвіл 4k і точність передачі кольору на рівні деяких професійних моніторів.

Матриця smart tv k9 75 ” проходить заводське калібрування, забезпечуючи 93-відсоткове охоплення колірного простору dci-p3 і точність передачі кольору delta e<1,5. Крім того, екран новинки здатний відображати до 1,07 мільярда відтінків і підтримує не тільки стандарт hdr10+, але і функцію memc для підвищення плавності картинки.

Працює розумний телевізор на базі чотирьохядерного процесора mediatek mt9652 в поєднанні з 2 гб оперативної пам’яті і вбудованим флеш-накопичувачем об’ємом 32 гб. Пристрій підтримує бездротові стандарти bluetooth 5 і wi-fi (2,4 ггц + 5 ггц). Набір інтерфейсів новинки включає роз’єм ethernet, два порти usb type-a і три hdmi 2.1 з функцією earc, а за звук відповідають два 15-ватних динаміка з підтримкою dolby audio.

Телевізор на базі прошивки coloros tv 2.2 підтримує платформи aurora tv, kiwi tv, kumiao і mango, а також ші-функції для складання рекомендацій по перегляду контенту і занять фітнесом.

Oppo smart tv k9 75″ надійде в продаж 30 вересня за ціною $897.