Видовищний платформер-метроідванія з бойовим кроликом в головній ролі,і симпатичною фуррятінкой на різних ролях, f. I. S. T. Forged inshadow torch , готується до релізу сьогодні опівночі, або завтраднем. З цієї нагоди розробники представили прев’єрний трейлерпроекту. Також мені вдалося з’ясувати, цього начебто офіційно неоголошували, що гра вже переведена на російську мову і він появітсялібо на релізі, або трішки пізніше з оновленням.

Західні ресурси отримали коди для огляду в першій хвилі і вже підготували статті, середній рейтинг f. I. S. T. На metacriticсоставляет 83%, на момент написання цієї новини. Наш обзорпоявітся наступного тижня, ми тільки сьогодні обзавелися кодом. Апосле чекайте і платиновий гід.

про гру:

Після того, як шість років тому тварини міста факелів були змушені вторгнутися легіоном роботів у війні опору, кроликрайтон, колишній боєць опору, тримався в тіні. Арешт його другаозначав, що у нього не було іншого вибору, окрім як надіти свойгігантскій металевий кулак і боротися проти тих, хто егоугнітает. Він не знав, що незабаром потрапить у вир змов за допомогою легіону, опору і щурячої банди.

безперервні карти з безліччю завдань для досліджень :

Відкрийте для себе більше десятка унікальних областей на карті встиле екшн-платформера (метроідванія). Основні бойові дії, рішення головоломок і механіка платформи доповнюються незліченнимипотайнимі кімнатами, секретними проходами і короткими шляхами совсевозможнимі нагородами за виконання завдань. Карти завантажуються нальоту, щоб уникнути частих переходів, що робить масивний місто ще більш деталізованим і живим.

аркадна бойова система з плавним перемиканням між тремявідамі зброї :

Кулак, свердло і блискавка-це три зброї з абсолютно різнимистилями бою, які пропонують плавне перемикання між сильнимкомбо, великою втратою і далекими атаками. Наносите удари противнику, вибравши найбільш підходящу форму атаки дляситуації.

Гравці зіткнуться з десятками різних типів ворогів, кожен з яких має зброю і атаки, які працюють разом, щоб збити гравця з пантелику. Унікальні боси з незвичайними бойовими стилямипреподнесут новий і унікальний ігровий досвід.

естетика дизель-панку, створена за допомогою unreal engine4 :

Естетика дизель-панку в грі була натхненна дизельнимидвигунами згоряння, а також східним міським пейзажем, щоб надати місту факелів унікальне візуальне відчуття.різкий контраст між пухнастими тваринами і стерильнимимеханічними солдатами привносить тему конфлікту в історіюігри.

Реалістичні тривимірні візуальні ефекти unreal engine 4 всочетании з фізично коректним рендерингом виводить жанрекшн-платформера (метроідванія) на абсолютно новий уровенькацтва графіки.