Техніка від apple славиться своєю надійністю: на особистому прикладі можу сказати, що за 5 років не зіткнувся ні з однією поломкою не зіткнувся, що не може не радувати. Не так давно я вже розповідав вам про те, що якість продукції apple не знизилася. Проте, багато користувачів, серед яких є читачі нашого telegram-чату, стикаються з поломками і помилками. А якщо задуматися, то хтось відмовляється від покупки iphone , запитавши поради у більш досвідчених користувачів або подивившись критичний огляд на youtube. Ворога потрібно знати в обличчя: сьогодні згадаємо про основні недоліки iphone і побажаємо компанії нарешті від них позбутися в наступаючому році.

Ось кілька популярних проблем iphone, які хвилюють користувачів

Зміст

Проблеми з ios

Ios 15 вийшла трохи більш ніж стабільною: зовні її складно відрізнити від ios 14 — можливо, в якомусь сенсі це пішло їй на користь. Це перша ios за довгий час, в релізної версії якої не було серйозних проблем. Користувачі побоюються її встановлювати і навіть цікавляться, чи варто це робити. Насправді вихід ios 15 пройшов штатно, а в мінорних оновленнях apple виправляє помилки або додає нові функції.

Ios має безліч проблем навіть незважаючи на те, що з ios 15 все відносно спокійно

До цього моменту здавалося, що у компанії є певні проблеми з тестуванням пз: вихід ios завжди супроводжується скаргами власників iphone і поспішним виправленням помилок. Крім того, нова ios в більшості випадків по-різному працює на різних iphone і немає ніяких гарантій, що пз буде працювати однаково добре і на iphone se 2020, і на iphone 13 pro. Побажаємо компанії позбутися цих проблем в наступному році.

Застарілі iphone

Лінійка iphone 12 прикрилася занадто несподівано

Вже нікого не дивує те, за яким принципом apple визнає гаджети застарілими і знімає їх з виробництва. Цього року під ніж потрапила лінійка iphone 12 : ніхто не очікував такого повороту, але таке життя. Iphone 12 міг перешкодити продажам iphone 13, в результаті чого компанія просто згорнула виробництво старшої моделі. Уявіть, наскільки прикро власникам цих смартфонів: ще недавно їх пристрої активно виробляли, а тепер вони канули в лету. Сподіваємося, коли-небудь це закінчиться або компанія роз’яснить, чому так відбувається.

Айфон з великим екраном

Apple неефективно використовує площу екрану в iphone

дисплеї в iphone ростуть дуже швидко, але в apple так і не навчилися з розумом використовувати вільний простір: ви і самі можете помітити, скільки місця пустує на екрані. Я звернув на це увагу ще в iphone xr: під клавіатурою залишається велика порожня смужка, яку досі ні до чого не пристосували. Цим iphone з великим екраном чимось нагадує величезний торговий центр в будь-якому місті — головне, зайняти побільше місця, а що з ним робити — придумаємо потім. Чи ні. Дуже дивно, що розробники з купертіно так роблять: в компанії роблять ставку на практичність, але, здається, це не стосується вмісту на екрані.

Ціна на iphone

Смартфони apple дорожчають з року в рік. Нічого хорошого

Вартість iphone в росії пристойно завищена: компанія штучно встановлює курс в 100 рублів за долар, щоб бути впевненою в майбутній виручці, в результаті чого росіяни сильно переплачують. А ще податки і транспортні витрати, що цілком логічно. Крім того, є психологічна складова: в росії apple вважається преміальним брендом — ще один привід встановити вартість вище. У деяких країнах iphone цінується не так високо, тому там ціни на смартфони знижуються частіше. У будь — якому випадку, компанії потрібно заробляти, а ціна iphone – напевно, найважливіший фактор, який змушує задуматися про дорогу покупку.

Корисні функції айфона

Apple створює класні фішки, а потім сама ж їх закриває

На жаль, у apple огидна локалізація сервісів: багато функцій доступні тільки в сша або європі, а наша країна отримує їх пізніше або не отримує зовсім. Це стосується і siri, яку представили ще в 2011 році: дивно, але з тих з’явилося безліч інших більш адекватних голосових асистентів. А ще apple постійно впроваджує прикольні фішки в ios , а через деякий час від них відмовляється, залишаючи користувачів не при справах — про це прекрасно знають найдосвідченіші користувачі iphone , які не раз залишалися обдуреними. Яскравий приклад-це 3d touch в iphone , який виявився марним, а все замінили на більш простий haptic touch.