Офіційні галузеві джерела в п’ятницю повідомили, що продажі нових складних смартфонів samsung galaxy z fold3 і z flip3 в ці вихідні переступлять позначку в 1 мільйон одиниць на внутрішньому ринку південної кореї.

Koreaherald.com

Нагадаємо, що актуальні складні смартфони samsung були представлені трохи більше місяця тому, 27 серпня. Такі темпи продажів аналогічні тим, які продемонстрували galaxy note 10 і galaxy s8. Важливо відзначити, що ці пристрої швидше інших моделей компанії досягли показника в 1 мільйон проданих одиниць в південній кореї.

Кількість попередніх замовлень на нові складні смартфони galaxy досягли 920 тисяч одиниць за семиденний період прийому попередніх замовлень. 270 тисяч пристроїв були активовані в перший же день, що є рекордними показниками для будь-якого пристрою galaxy. Звичайно, варто пам’ятати, що мова йде відразу про двох смартфонах.

Найбільшу популярність серед двох новинок завоював galaxy z flip3, який користується в два рази більшим попитом, ніж galaxy z fold3, що складається як книга. Висока популярність останніх моделей складних смартфонів samsung, ймовірно, пов’язана з тим, що їх вартість була знижена, а функціональність поліпшена в порівнянні з моделями попередніх поколінь. Нагадаємо, обидва смартфони засновані на базі чіпсета qualcomm snapdragon 888, володіють 120-гц amoled-дисплеями і підтримкою 5g. Крім того, galaxy z fold3 підтримує роботу зі стилусом s pen, чим раніше могли похвалитися тільки пристрої серії galaxy note і galaxy s21 ultra.