power simulator 2 – експериментальний режим у всесвіті roblox, що розвиває ідеї оригінальної частини симулятора, що заклав основу змагальних механік. Події розробники перенесли у вигаданий світ, що знаходиться на межі загибелі і розвалюється на частини.

Підтримувати баланс сил і відновлювати оболонку простору навколо належить супергероям, вербованим в спеціальних урядових лабораторіях містичним персонажем на ім’я vale . “вербувальник” видає накази і випробування, ділиться секретами, монетами і екіпіровкою, необхідної для зростання сил, дослідження пам’яток і розвитку здібностей. Геймплей в power simulator 2 багато в чому експериментальний: 90% часу належить проводити в тренувальному залі, натурально віджимаючись, підстрибуючи і розшукуючи втрачені частини броні. Але з ростом сил з’явиться шанс поглянути на реальний стан справ і вплинути на світ навколо.

Діючі промокодом для power simulator 2

Звичка підігрівати інтерес до нових карт для roblox за допомогою промокодом і нагород актуальна і для розробників power simulator 2: відразу після релізу з’явилася ціла колекція комбінацій, здатних сильно розширити стартові здібності головного героя. Частина кодів перестали діяти відразу після напливу бажаючих, а ось деякі досі доступні:

 1. 35kthumbs – 700 монет (новий)
 2. mario і tristan – додані на початку березня, додають по 100 монет на рахунок;
 3. 25 kvipbonus new15 kcode – після активації на 2 години настає vip-режим з подвійними бонусами від кожної дії і збільшеними нагородами під час віртуальних випробувань;
 4. pog – додає на рахунок 200 монет;
 5. sorry – після застосування додає 300 монет;
 6. 10 klikestokens – новий промокод на 250 монет;
 7. 5klikes – комбінації на 150 монет;
 8. release – після активації додає на рахунок 250 монет;
 9. rainway – перевірений промокод на 100 монет.

Вводити промокодом необхідно в тому форматі, який представлений вище, зберігаючи структуру і регістр.

Як активувати промокоди в power simulator 2 roblox не підказує: меню promotion code ховається за кнопками, що ведуть в магазин, на сторінку з таблицею лідерів або доступними випробуваннями. Іконку для додавання нагород належить шукати на панелі зверху вже після завантаження (схожа з логотипом twitter і по суті пропонує підписатися на соціальні мережі розробників).

Після завантаження додаткового розділу по центру з’явиться текстове поле c o d e , доступне для редагування і введення комбінацій, що складаються з латинських великих і великих букв (важливо дотримуватися регістр і вводити так, як в прикладах вище), а разом з тим і цифр. Кирилиця і сторонні символи не підтримуються. Після введення досить натиснути на enter і дочекатися, поки система не відобразить результат виконаних дій: спрацював промокод, яка нагорода видана.

Застарілі промокоди

Розробники періодично списують з рахунків неактуальні коди. Після оновлень перестали приносити нагороди наступні комбінації:

 • vsecoderazorfish – після застосування на рахунок додавалося 5000 монет;
 • vsecodegravy – від 1000 монет після активації, з’явився на релізі, але вже прихований із загального доступу.

Нова карта в roblox, power simulator 2 , стала черговим проривом в жанрі: на віртуальних супергеройських аренах цілодобово збираються тисячі бажаючих обрости новими здібностями і дістатися до чемпіонських титулів. З’явилося бажання стати частиною блискавично зростаючого натовпу претендентів? ця сторінка з промокодами полегшить шлях до слави: нові бонуси з’являються із завидною регулярністю-досить частіше заглядати в розділ ” діючі промокодом “, розташований вище. А, якщо вже по дорозі знайшлися ексклюзивні промокодом, то чому б не поділитися знахідками в коментарях? спільнота roblox оцінить!