Пропонуємо вашій увазі постійно оновлюваний перелік промокодів для standoff 2. Додайте сторінку в закладки, щоб отримати безкоштовні нагороди швидше за інших.

Промокоди в standoff 2-це один з легальних способів розширити власний інвентар і отримати голди, при цьому не заплативши ні копійки . Символьні комбінації, що вводяться в спеціальному розділі ігрового клієнта, перетворюються в золото, скіни, кейси та інше майно. Ці набори букв і цифр, за якими ховаються нагороди, створюються розробниками для заохочення фанатів проекту. Відповідно, їх можна сприймати як легальний презент від творців гри за активність і вірність проекту.

Сьогодні стендофф 2 знаходиться на хвилі популярності, тому що це одна з кращих інтерпретацій популярної cs:go для мобільних пристроїв. Тому і кількість інтернет-ресурсів з кодами на голду або дорогі скіни постійно зростає. Вагомою перевагою всього цього є те, що гравець абсолютно нічим не ризикує. Вводити промокодом можна нескінченно, сподіваючись, що черговий буде прийнятий системою як діючий. Ми ж постараємося зробити так, щоб наші читачі отримували активні промо-коди першими.

Одноразові промокодом

Всі представлені нижче коди одноразові хто встиг, той і забрав . (інших зараз не випускають розробники, може, з’являться до якихось свят або знаменних подій в грі).

Якщо встигли активувати код, відпишіться в коментарях. Ваша активність і вдячність — мотивація для нас частіше викладати нові коди.

Розуміємо, що бажаючих дуже багато і всіх забезпечити кодами нереально. В якості альтернативи можемо запропонувати інші проекти з бонусами для новачків:

  • warface-цікавий онлайн-шутер (аналог стандофф).
  • world of tanks-кращий танковий симулятор (регулярно виходять бонус-коди і у нас на сайті можна знайти багато гайдів і новин для новачків). Або ж альтернативний варіант-war thunder.

Діючі промокодом standoff 2 [на ножі, золото, скіни, медалі]

Далі будуть представлені таблиці з останніми добірками кодів, які варто негайно ввести. Тільки найшвидших чекає удача в отриманні різних цінностей.

увага! якщо промокод не приймається, то це означає що він закінчився. Можете написати нам про це в коментарях для оперативного коригування списків. На жаль, коди для standoff 2 на android дуже швидко втрачають свою актуальність.

На золото

Все просто – вводите і ваш баланс поповниться на певну суму золотих. Дуже корисний фінансовий буст для тих, хто бажає закупитися на торговому майданчику, не маючи при цьому зайвих 2-3 тисяч голди.

У грі є й інші способи легко заробити голду без вкладень. ми випустили спеціальний гайд для стендофф 2 на цю тему.

На скіни

коди на скіни дуже рідкісні. найчастіше вони приносять власнику аккаунта унікальне озброєння, яке на ринку обійшлося б в кілька тисяч голди.

На ножі

промокоди на ножі в стендофф 2 видаються тільки на особливі для проекту дати або під час масштабних івентів. Розробники знають, як фанати люблять цей вид озброєння, тому не балують їх халявою.

На медалі

Такі відмітні знаки допоможуть виділитися серед інших гравців. Той випадок, коли вас зустрінуть не тільки «по одягу», а й по скиллу. активована медаль відображається в рейтинговій таблиці по ходу бою, що дозволяє побачити в її володаря потенційного лідера, який поведе за собою команду до перемоги.

На кейси

Основні моделі зброї можна дістати в standoff 2 з кейсів по промокодом. Не потрібно перебиватися, збираючи срібло від бою до бою, щоб згодом відкрити один єдиний бокс в надії на диво у вигляді якогось дорогого предмета. Вводьте коди прямо зараз, щоб мати можливо отримати безкоштовні кейси.

Застарілі промокоди

016iw58q3bjper6x6 — 250 голди

03ox4pov6kopsdtv — pisces (fable) для g22

04efrtu1t0vd99mu — worm (fable) для akr

05iqubfeixzvoizv — worm (fable) для akr

05z59ojvui8b0bx6 — 500 голди

06ti8pk1tpt9lmfx — nano (scorpion) для akr

07gycwukdcy8slj — gold для керамбит

09h8cg71gvzjri29 — winner (furious) для desert eagle

0dv52272281joc0m — red dragon (furious) для desert eagle

0fhogdcm397pku11 — кейс (???)

Куди вводити промокоди

Ввести кожен промокод потрібно в однойменну вкладку розділу» магазин ” . Можна при цьому скористатися мобільною клавіатурою, або зовсім копіювати комбінації для вставки. Ніяких обмежень з боку розробників не послідує, тому що подібна активність повністю легальна.

Якщо у вас не спрацьовують промокодом але голда і скіни потрібні терміново, тоді можете скористатися більш ризикованим методом — читами . звичайно ж, він неправильний і засуджується розробниками. Для цього ми створили спеціальний гайд з робочими читами на стендофф 2 для останньої версії. Також на нашому сайті ви знайдете актуальний скінченджер для standoff 2, за допомогою якого можна отримувати найкрутіші скіни абсолютно безкоштовно.