26.11.2018 в 14:49 |

34 0


Сьогодні поговоримо про пошукової оптимізації сайтів (СЕО). У перекладі з англійської SEO — Search Engine Optimization — Пошукова Оптимізація.

Можливо ви чули таке звернення, як SEO оптимізація сайту, коли мені так кажуть, то я чую «пошукова оптимізація ОПТИМІЗАЦІЯ сайту». Так! Саме двічі ОПТИМІЗАЦІЯ. Трохи ріже слух, але не будемо чіплятися, так як СЕО було і є одним з кращих (а для мене так взагалі єдиним) способом просунути інтернет-ресурс.

Що таке SEO оптимізація

Це відмінний спосіб просунути свій сайт по ключових запитах в пошукових системах. Чим ближче ваша позиція в пошуковику до верхньої, тим більше відвідувачів буде на вашому ресурсі. Якщо ваша сторінка чітко відповідає на поставлене питання, тоді вона буде ближче до першого місця видачі або на першому місці. Такі сторінки називають релевантними. Все дуже просто: «Точність» = «Релевантність» = «Адекватність».

Поговоримо про Релевантністю

Релевантність — це рівень відповідності сторінки введеному в пошуковику запит. Чим адекватніше (релевантні) відповідь, тим вище ви будете в результаті пошуку.

Повернемося до SEO

Релевантність сторінки оцінюється по багатьом факторам. Основне завдання СЕО: зробити сторінку відповідає всім цим факторам. Простими словами: СЕО оптимізація — комплекс заходів з оптимізації кожного елемента сторінки сайту, метою яких є підвищення релевантності сторінки.

З поняттям СЕО ми розібралися. Тепер виникло ще більше запитань. Є відмінний канал на ютубі по просуванню сайтів https://youtu.be/yUY-e1CjYaM рекомендую підписатися і відслідковувати нові відео. Автор розповідає про різні фішки і цікавих фактах просування. Я, наприклад, дізналася не тільки як просунути інтернет проект, але і про те, скільки отримує сео-оптимізатор і як не вилетіти з пошуковика.