Герой far cry 6, дані рохас, виявляється залучений (або залучена, в залежності від вибору гравця) в революцію, що охопила яру, невелику тропічну країну. А повалення режиму-це справа не швидка. Однак, якщо місцеві проблеми гравцеві не цікаві, він може швидко залишити яру позаду. Секретна кінцівка, що дозволяє швидко пройти гру і отримати трофей, тут в наявності.

увага! у тексті нижче присутні спойлери до far cry 6, far cry 4 і far cry 5.

Альтернативні кінцівки вже стали однією з фішок франшизи. Вперше можливість пропустити майже весь сюжет з’явилася в far cry 4, де гравець міг, проявивши терпіння, розійтися з пейганом міном мирно. У п’ятій частині можна було не надягати на йосипа сіда наручники. Far cry 6 продовжує традицію, хоча тут шлях до фінальних титрів буде все ж достовірніше.

Закінчивши з однією з початкових місій на першому острові, дані отримає човен. Тут-то і можна виконати його бажання і покинути яру. Якщо гравець підтримує його в цьому, то саме час капітулювати, залишивши позаду клару гарсіа, лідера партизанів, і диктатора антона кастільо.

Нагородою за це стануть трофей ” приховані на виду» і ролик з дані, що розслабляється через місяці на пляжі майамі. Новини на радіо повідомлять йому і гравцеві про вбивство клари, завершення громадянської війни і тріумф кастільо. Ще згаданий локдаун, але все це рохаса мало хвилює – він насолоджується сонцем і відпочинком.