Психолог

2-13-2020

not found
Іркутська обласна юнацька бібліотека імені В. Конкурс інсценівок Сім перлин Прибайкалля. Хто підтримає нас у важкий момент і допоможе знайти вихід із ситуації.
Також хочемо вам порекомендувати психолог киев
Багато намагаються вирішити проблему самостійно.
Але якщо все це марно, що робити. А хто такий психолог – консультант, запитаєте Ви. Яку допомогу він може надати. Давайте розберемося в цих питаннях.
Психолог – консультант – це не лікар, таблетки від проблем не дає, готові рецепти по зміні ситуації не виписує.
І помахом чарівної палички він не вирішує складні ситуації. Оскільки консультант – хороший слухач, він з розумінням, без осуду, вислухає, допоможе розібратися в собі і своїх почуттях. Звичайно, консультант не вирішить за нас проблеми, не направить на «істинний шлях».
Психолог – консультант – це не «радник», він рад не дає. Адже будь-рада – це точка зору конкретної людини, яка має свої цінності, свій досвід, свої погляди на життя. Дати гарантований рада неможливо, так як всі люди різні, те, що підійде одному, може не підійти іншому. Разом з психологом можна знайти можливі шляхи вирішення проблеми і вибрати найбільш прийнятний для нас.
Існують різні психологічні центри, установи, куди можна звернутися за допомогою до психолога – консультанта. Одне з них – Обласна юнацька бібліотека ім. Так, як це не дивно звучить. І компетентні фахівці з понад 10 – річним стажем роботи проводять індивідуальне консультування.
За консультацією до психолога може звернутися і дорослий, і підліток. Психологи надають інформаційну підтримку на сайті бібліотеки (www.
ОЮБ є методичним центром по роботі з молоддю для муніципальних бібліотек області. Бібліотека має фондом понад 130 тисяч одиниць зберігання носіїв інформації. Щорічно бібліотека передплачує близько 50 найменувань газет і журналів. Щодня бібліотеку відвідують понад 300 читачів.
Іркутська обласна юнацька бібліотека імені В.
На вашу пошту відправлено лист з посиланням для відновлення облікового запису. На нього надійде повідомлення з кодом відновлення.
Адреса вашої електронної пошти успішно підтверджено. Настійно рекомендуємо змінити свій пароль.