Компанія ubisoft завжди охоче виставляє свої ігри на розпродажі, але на цей раз видавець вирішив вдарити з усіх гармат. Серед інших акцій, автори rainbow six siege анонсували безкоштовні вихідні. З 9 вересня запустити гру може будь-хто без необхідності купувати повну версію-хоча на неї вже діє знижка.

Акція вже запустилася на playstation 4 і 5, а також на xbox one і series x/s, проте користувачам консолей microsoft потрібно підписка live gold. На pc безкоштовні вихідні стартували 9 вересня о 16:00 мск і завершаться 13 вересня о 23: 00 мск. Як завжди, розробники обіцяють подбати про прогрес гравців за пробний період і перенести його в повну версію після покупки останню до 23 вересня можна придбати зі знижкою — найпростіше видання обійдеться в 207 рублів.

Нагадаємо, що паралельно в ubisoft store проходить осінній розпродаж, в якій беруть участь ігри всіх популярних франшиз видавництва. Крім цього, компанія запустила роздачу far cry 3 — до 11 вересня всі бажаючі можуть безкоштовно додати гру в бібліотеку, де вона залишиться назавжди.