02.05.2018 в 14:47 |

1 0


Якщо не говорити про «дрібних» методи заробітку (букси, платні реєстрації, файлообмінники, введення капчі і т. д.), найбільш популярними способами заробітку, з допомогою яких реально заробити є заробіток на біржах фріланса, на микростоках, монетизація сайту або блогу.

Для деяких видів потрібні вкладення, наприклад, для заробітку на ринку Форекс, монетизації сайту, створення бізнесу в мережі. Фрілансери можуть заробляти, не вкладаючи грошей. Потрібно тільки досвід і вміння виконувати роботу у різних сферах ІТ. Наприклад, на біржах багато замовлень з програмування, администратированию, обробки фото і відео, дизайн, веб-дизайн, графічний дизайн, копірайтинг і багато іншого.

Щоб виграти тендер на біржі потрібно підготуватися. З досвідченими фрілансерами важко боротися за замовлення. Адже замовник вибирає виконавця, враховуючи рівень робіт в портфоліо, відгуки та рекомендації інших виконавців. Замовник краще переплатити за роботу професіонала, ніж отримати роботу низької якості за меншу вартість. Тому демпінг рідко спрацьовує на біржах. Починаючому фрілансеру потрібно обов’язково напрацювати хороше портфоліо.

Багато фотографів, що займаються фрілансом, заробляють на продажу робіт на микростоках. Якщо є якісні фотографії в наявності можна продавати права на їх використання. Від кількості фото і зображень залежить розмір заробітку. Також важливо грамотно підібрати тему і сюжет роботи, оскільки не всі тему користуються гарним попитом.