Io interactive опублікувала звіт для інвесторів, в якому міститься інформація про важливі фінансові показники. З’ясувалося, що 2021-й фіскальний рік став найуспішнішим в історії компанії. Так, прибуток після вирахування податків склав 270,7 мільйона данських крон, що приблизно дорівнює 42 мільйонам доларів. Це найкращий показник для студії за весь час її існування. Розробники вважали за потрібне відзначити той факт, що реліз hitman 3 пройшов більш ніж успішно: темпи продажів виросли на 300% в порівнянні з показниками по минулій грі в серії.

У звіті також вказується, що данці самі займалися створенням третьої частини hitman, тому їм не довелося ділитися виручкою з іншими компаніями. Реліз новинки допоміг підвищити показники продажів за попередніми проектами серії, для третьої частини обов’язково буде випущений додатковий контент.

Завдяки звіту вдалося підтвердити, що в розробці у io interactive знаходиться проект з нової інтелектуальної власності. І це не гра про джеймса бонда, про існування якої ми вже знаємо.