Видавець rocket panda games і розробники mages. І gameloop відклали phantom breaker: omnia з раніше запланованого вікна випуску 2021 року до початку 2022 року.

Я сакари «p», режисер/продюсер phantom breaker: omnia. Сьогодні, зізнаюся, у нас є досить невдале оголошення.

Phantom breaker: omnia, для якого ми націлені на випуск в кінці 2021 року, неминуче повинен бути відкладений до початку 2022 року. Ми розуміємо, що багато хто з вас чекали цієї гри, і перед цими давніми фанатами я повинен вибачитися.

Правда в тому, що процеси перенесення і локалізації зайняли більше часу, ніж я очікував… І я беру на себе повну відповідальність за недооцінку масштабів цих дуже важливих завдань.

Тим не менш, я радий повідомити, що на даний момент гра працює на всіх наших цільових платформах (xbox one, playstation 4, nintendo switch і пк), і ми почнемо qa дуже скоро. Ми повинні бути в змозі оголосити дату релізу в найближчі місяці, оскільки ми стежимо за процесом дебюту.

Я обіцяю всім, що ви будете грати в цю гру в перші кілька місяців 2022 року. Я розумію, що ця затримка може стосуватися деяких фанатів, але немає сценарію, в якому ця гра не буде випущена, тому, будь ласка, будьте терплячими з нами, оскільки ми продовжуємо старанно працювати над тим, щоб донести цю гру до вас.