Видавець nis america опублікував релізний трейлер гри the caligulaeffect 2.

Віртуальний ідол на ім’я жаль(regret) створила світ повтор (redo), щоб врятувати людей від їх минулих жалю, несвідомо перетворивши їх у симуляцію. Однак цей ” рай ” втратив колишню силу, коли віртуальний ідол на ім’я хі (χ) увірвався ввіртуальну реальність і відновив спогади старшокласника ореальному світі. Щоб втекти зі світу повтор, учні відтворюють “go-home club” – групу опору, яка бореться з її армією, музикантами облігато.

  • ласкаво просимо в академію татефусі-познайомтеся сновими обличчями клубу “go-home”, спогади яких пробуділвіртуальний ідол хі. Вербуйте інших учнів і киньте викликсожаленію і її музикантам облігато, щоб втекти з ложногоміра!
  • проривні битви-використовуйте уявну ланцюг, щоб передбачити рухи ворогів і сформувати ідеальнуюстратегію, а також застосовуйте прораховані техніки, щоб получітьтактіческое перевагу в бою.
  • незабутній рай-майстерно створений сюжет отсценариста persona тадасі сатомі і режисера такуї яманакіоб’єднується з приголомшливим саундтреком, натхненним вокалоїдами, що робить віртуальний світ незабутнім візуальним і звуковимопитом.

The caligula effect 2 вийде на playstation 4 і nintendo switch 22 жовтня 2021 року.

Познайомитися з нашим оглядом на першу частину можна за посиланням: