У зв’язку з виходом детективної пригодницької гри murder mysterymachine на playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam)видавець microids і студія blazing griffin опублікували релізнийтрейлер. Також на каналі handheld players було опубліковано відео, що демонструє двадцять п’ять хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів, в microsoft store — 20 доларів, ав eshop — 1 799 рублів. Раніше в 2019 році гра вийшла в apple arcade.

Ласкаво просимо в окружне агентство по боротьбі зі злочинністю (dca).

Це перший робочий день новачка-детектива кассандри «сі сі» кларк у відділі зі своїм крутим партнером нейтом. Коли місцевий політик френк деніелс був убитий в результаті того, що виглядало як невдале пограбування, вони опиняються втягнуті в складнувзаімозв’язану серію злочинів, які є нерозкритими іпри цьому закритими справами.

Вам належить мислити як детектив, щоб зібрати воєдино складну задачу підозрюваних і мотивів, які змусять вас опинитися награні між правильним і неправильним. Докази знайти легко, але тольконастоящій детектив зможе зібрати їх воєдино.

Ключові особливості:

  • захоплююча детективна гра, в якій ви збираєте інформацію і розкриваєте злочини.
  • розкрийте серію державних змов і вирішіть, чи переважує протиправне діяння, яке могло бути досконале, порушений закон.
  • знаходьте докази і виявляйте місця злочинів на робочому місці, щоб об’єднати всі знахідки в однообвинувачення.
  • історія написана професійними сценаристами фільмів і телесеріалів, щоб забезпечити захоплюючий досвід відначала до кінця.
  • досліджуйте місця, які переносять вас прямо в самосердце детективного досвіду і розкривають більші таємниці.
  • відкривайте досягнення з кожним розкритим вами справою, що призведе до головного винуватця.