Авторитетний інсайдер onleaks опублікував перші рендери майбутнього флагманського планшета samsung galaxy tab s8. Судячи з усього, кардинальних відмінностей від торішнього galaxy tab s7 чекати не варто. Основні зміни будуть пов’язані з технічними характеристиками.

Зовні galaxy tab s8 практично нічим не відрізняється від galaxy tab s7. Головна візуальна відмінність-відступ між блоком камери і магнітним майданчиком для кріплення стилуса. В актуальних моделях обидва елементи створюють єдину пряму лінію. А ось спереду новинка повністю повторює попередника-великий екран з тонкими симетричними рамками з усіх боків.

З чуток, galaxy tab s8 отримає 11-дюймовий ips-екран з роздільною здатністю 2560х1600 пікселів, процесор snapdragon 888, 8 гб оперативної пам’яті, акумулятор ємністю 8000 маг з підтримкою швидкої 45-ватної зарядки, 8-мегапіксельну фронталку і подвійну основну камеру з сенсорами на 13 і 5 мп. У горизонтальній орієнтації з боків у нього будуть стереодинаміки (мінімум 4 динаміка).

Очікується, що galaxy tab s8 представлять в січні або лютому наступного року. При цьому новинка може коштувати помітно дорожче попередника-приблизно $842 замість $650.