Для початку riot games опублікувала список ліг, які отримали акредитацію, і показала новий формат змагань. Тепер групова стадія складаються з десяти команд, які будуть грати double round-robin в bo1. Ну а плей-офф проходитимуть у форматі double-elimination на 6 колективів. Звичайно ж, у других дивізіонах правила будуть дещо відрізнятися, але в цілому це повинно буде дозволити впорядкувати змагання і створити куди більш стабільний графік трансляцій.

Riot також представили нову серію турнірів, покликану допомогти в розвитку кіберспортивного lol’a в європі. Судячи з усього, в жовтні-листопаді кожного року буде проходити кілька змагань, в яких любителі зможуть поборотися з професіоналами. Правда, подробиць щодо всього цього поки немає.

В іншому планується більш щільна підтримка окремих організаторів, більше спонсорів, а також більше спонсорів і реклами. Ах так, всіляким academy-ростерам тепер заборонено брати участь у відбіркових, які можуть зіштовхнути їх з основним складом. Детальніше про все це можна почитати на офіційному сайті гри.

Ну а поки європа готується до поліпшень якості життя, учасники нашої континентальної ліги скаржаться на затримки виплат. Почалося все з того, що гравець vega squadron, микита “keysie” попов, опублікував досить кумедний фрагмент листування, згідно з яким виплата призових затримується вже два місяці.

Через якийсь час до нього підключилися тренер black star gaming євген “sadjesterrr” старосвітський, а також саппорт rox руслан “miracle” зайнулін, які досі чекають гроші за весняні турніри. Сподіваємося, що це локальний недолік і після публічного розголосу з боку гравців все швидко поправлять.