10.05.2018 в 11:20 |

1 0


Фрілансер — вперше це слово було вжито Вальтером Скоттом у творі «Айвенго» і означало воно середньовічного найманого воїна. Переклад слова фріланс з англійської мови наступний — free — вільний, lance — спис. В даний час фріланс – це дія, при якому, якась компанія наймає людини для виконання тієї чи іншої роботи, не зараховуючи його в штат. Така робота зразок приватної практики, для багатьох — перший крок до власного бізнесу. Не кожному дано мужність піти з насидженого роками місця зі стабільною заробітною платою і пуститися у вільне плавання. Страхи, які відчуває людина вирішила зайнятися такою приватною практикою – це невпевненість у власних силах, невпевненість у самоорганізації, сумніви в порядності партнерів, замовників і т. д.
Але незважаючи на все перераховане багато б по достоїнству оцінили можливість зайнятися справою, що приносить дохід, не виходячи з свого будинку, працюючи сидячи в улюбленому кріслі з чашкою ароматної кави. Адже ризик – справа благородна.

Для реалізації цієї мрії, у фрілансі існує безліч професій. Найпростіше спробувати почати в тій сфері, в якій ви були раніше задіяні і прекрасно розбираєтеся. Але не завжди і не у всіх виходить, йти по такому шляху. Деякі змушені змінити звичне заняття на більш затребуване в поточному житті.

Як же знайти себе в різноманітті роботи на дому? Наведемо лише кілька поширених сфер, а далі вже кожен сам подумає, що він уміє робити найкраще, і яку справу може принести крім морального задоволення, ще й добрий дохід.

Великим попитом на сьогоднішній день користуються такі професії, як редактор, копирайтер, рерайтер, перекладач, коректор текстів. Якщо у вас в школі добре виходило писати твори і викладу, а так само, якщо ви дружите з російською мовою і з мовами в цілому, якщо у вас хороша фантазія і великий словниковий запас, то, безсумнівно, ця робота для вас.

Є люди, у яких розвинене почуття прекрасного, вони в кожному кущику і квіточці бачать твір мистецтва, таким особистостям підійде робота ландшафтного дизайнера, так і розробника дизайн-проектів в цілому. Це можуть бути проекти квартир, будинків, сайтів.

Якщо ви любите спілкування, у вас добре поставлена ділова мова, ви швидко орієнтуєтеся в пошуку відповідей на поставлені запитання, то вашою професією у фрілансі може бути робота онлайн-консультантом. Все, напевно, неодноразово звертали увагу на спливаюче вікно на багатьох сайту, де задавши питання, можна отримати безкоштовну консультацію. Так ось за такими вікнами з текстом знаходяться звичайні люди, які відповідають на ваші питання, наприклад, на сайті інтернет-магазину.

Люди, що домоглися успіхів в якійсь певній області, які вміють пояснювати, доносити свої знання і вміння, зможуть реалізувати себе, організувавши онлайн курси в інтернеті. Чому б не заробити на передачі свого досвіду іншим.

Прекрасним доходом для бухгалтерів буде віддалена робота. Це відмінний варіант для колишніх головних бухгалтерів, які з якої-небудь причини сидять вдома.

Це тільки найменша крихта з різноманітного спектру всієї діяльності на дому.

Хтось, можливо, любить пекти торти і тістечка, будь ласка, пробуйте себе в цьому; деякі люди вміють виконувати будівельні та оздоблювальні роботи, заробляйте на цьому. Найголовніше – це розвиток у вибраній вами ніші. Не стійте на місці: навчайтесь, набирайтеся досвіду, шукайте клієнтів, беріть замовлення, реалізовуйте свої найсміливіші мрії!