Вчора наші читачі могли переконатися в тому, що в російські магазини зайшла велика партія відеокарт. Як виявилося, достатньо було одного дня суботи, щоб чималу частину пропозицій розкупили геймери. Саме геймери, адже всі зазначені відеокарти оснащені технологією lhr, а значить не можуть в повну силу добувати ефір. Оскільки ціни відчутно впали, багато потенційних покупців усвідомили, що вже через кілька днів на хвилі зростання криптовалюта настільки привабливих пропозицій може і не бути. Але давайте до деталей.

Нижче можна побачити кілька цікавих скріншотів. Перший з них зроблений о 6 годині вечора. На той момент відеокарта geforce rtx 3060 ti виробництва palit була куплена в кількості 33 одиниць. Врахуйте, що мова не про всю лінійці, а саме моделі. Другий скріншот зроблений в 23-50. Як бачите, за суботу геймери розібрали 46 відеокарт, що просто рекорд. Вже давно нічого подібного нам зафіксувати не вдавалося. Швидше за все справа в ціні, адже в серпні дана модель плавно наближалася до 100 000 рублів. В ході декількох знижок вартість geforce rtx 3060 ti зупинилася на позначці 79 590 рублів. Очевидно, що ця сума далека від рекомендованих 40 000 рублів (а тим більше 399 доларів в сша). Оскільки чекати повернення до рекомендованих цін не доводиться, 46 геймерів вже зробили вірний вибір.

Дивно, але з незрозумілої причини бажаючих купити geforce rtx 3060 виробництва palit виявилося менше. Як бачите, таких всього 16 одиниць. Можна припустити, що геймери вибирали різні моделі, оскільки пропозицій geforce rtx 3060 досить багато. Наприклад, найдешевша від palit коштує 68 990 рублів, а на кілька тисяч дорожче є більш цікава виробництва gigabyte. Вона не тільки поставляється з заводським розгоном, але і має більш ефективну систему охолодження.

А ось radeon rx 6600 xt у продажу майже не залишилося. Ми вже відзначали, що майнер така відеокарта не цікава, оскільки має низьку ефективність у видобутку ефіру. Це автоматично привернуло до radeon rx 6600 xt підвищену увагу геймерів, а в результаті з 6 доступних моделей у продажу залишилася тільки одна. Вона має далеко не найвищі тактові частоти, але радує ціною в 66 000 рублів. Швидше за все, геймери купують і інші відеокарти, але там немає таких рекордів. Ну а взагалі багато хто намагається отримати максимальний потенціал за менші гроші. Саме тому краще додати 10 000 на geforce rtx 3060 ti, ніж намагатися заощадити, купивши geforce rtx 3060.