04.07.2018 в 7:51 |

7 0


Як не дивно, але в наш час загальної глобалізації і зрівнялівки все більше цінуються речі оригінальні. Звідси такий підвищений інтерес до аерографії та художнього дизайну. Фахівці в цих областях здатні перетворити навіть самий звичайний, здавалося б, знеособлений предмет — твір мистецтва. Правда і коштує їх робота вельми недешево. Так, наприклад, прикрасити за допомогою аерографії свій ноутбук вам запропонують за ціну від 3,5 тис. руб. Це — мінімум. Все подальше залежить від обраного малюнка.

Власне, навіть якщо ви просто замовляєте якусь певну картинку – ціна питання автоматично зростає до 9 тисяч руб. І це при тому, що у аерографії є кілька цілком істотних мінусів. Головний, з яких (природно, після сильно завищеною вартістю) – це неможливість перенести на потрібну вам поверхню улюблені шедеври живопису. Звичайно, якщо напружитися – цілком можна знайти відповідний спосіб копіювання. Однак і фінансів це потребує вагомих.

До якого варіанту можна вдатися в цій ситуації? Ну, наприклад, згадати про такому корисному винаході, як плівка для імітації художнього розпису виробництва фірми «Фридекор».

Алгоритм простий. Для початку, роздруковуємо малюнок на лазерному принтері, готуємо поверхню, на яку його потрібно скопіювати, наносимо плівку і. нарешті, закріплюємо її лаком. В мережі Інтернет є досить докладна інструкція, так що винаходити велосипед не потрібно.

Вартість витратного матеріалу – а це сама плівка, акрилова фарба, лак і пензлик, — обійдеться всього-то рублів до 400 — 600. Таким чином, ви зможете заощадити понад 8 тисяч руб., а часу на роботу піде трохи більше години. При цьому плоди вашої роботи будуть виглядати як справжня художня ручна розпис! І якщо ви самі не відкриєте «страшну таємницю», ніхто й не здогадається, що ваш «шедевр» — зовсім не робота професіонала, а твір лазерного принтера.

Враховуючи популярність даної послуги і низьку собівартість, на цьому можна легко побудувати свій домашній бізнес і заробляти непогані гроші. Тим більше, що в глобальній мережі сьогодні реально знайти практично будь-який малюнок, необхідного розміру і якості. Це може бути все, що завгодно – від Моне і Матісса до фото улюбленого дідуся, або емблеми футбольної команди.

Крім ноутбуків, таку швидку «розпис» можна наносити на різні поверхні — меблі, телефони, автомобілі, посуд, кахельна плитка і т. д.

Ніяких особливих талантів від вас не буде потрібно — впорається навіть новачок. Витрата матеріалів на один ноутбук – 300-500 рублів. Досить встановити вартість хоча б в 2,5 руб. і «розписувати» десяток ноутбуків в місяць, щоб ваша чистий прибуток склав понад 20 тис. руб. Ну а якщо поставити цей заробіток на конвеєр, на постійну основу, можна заробити цілком серйозні гроші.