Компанія international data corporation (idc) представила свіжу статистику по ринку ігрових персональних комп’ютерів в регіоні емеа (включає європу, в тому числі росію, близький схід і африку).

Pixabay.com

Галузь продовжує зростати, незважаючи на глобальний дефіцит електронних компонентів. Дані idc враховують відвантаження настільних станцій, а також портативних комп’ютерів.

У другій чверті поточного року обсяг зазначеної галузі досяг 2,5 млн одиниць. Це на 10,8% більше в порівнянні з результатом за другий квартал минулого року.

Очікується, що зростання збережеться і далі. Так, в поточному кварталі очікується надбавка на рівні 6,1% в річному численні, а за підсумками останнього кварталу року — на рівні 4,8 %.

Idc

В результаті, в 2021-му в цілому на ринку емеа буде поставлено близько 10,35 млн ігрових систем. З них приблизно 61,6 % припаде на геймерські ноутбуки, ще 38,4 % — на настільні комп’ютери.

До середини десятиліття відвантаження на зазначеному ринку досягнуть 11,43 млн одиниць. Таким чином, значення cagr (середньорічний темп зростання в складних відсотках) в період з 2021 по 2025 рік складе приблизно 2,5 %.