Я люблю рюкзаки! це зручно, функціонально, а останнім часом ще й красиво. Цей вид аксесуарів давно вийшов за рамки шкільних ранців і тепер почав пропонувати моделі з приємним зовнішнім виглядом. А деякі виробники намагаються зробити їх ще й функціональними. На цей раз у нас в студії виявився незвичайний рюкзак, який схожий на простий міський аксесуар, але може стати в нагоді і в дорозі. В першу чергу завдяки незвичайним рішенням, застосованим в конструкції. Можливо, тільки я не бачив нічого подібного, але все одно хочеться цим поділитися, що я зараз і зроблю.

Цей рюкзак строгий, але стилю йому не позичати.

Xd design flex gym bag

У світі не так багато виробників рюкзаків, які, не дивлячись на свою відносно недовгу історію, претендують на високу впізнаваність. Дійсно, хто хоч раз бачив рюкзаки xd design, будуть відразу дізнаватися все нові моделі незалежно від їх форм-фактора.

На вигляд xd design flex gym bag звичайний рюкзак суворої незграбної форми, яку часто використовують преміальні бренди. Він трохи більше таких аналогів, але виглядає дуже гідно. Єдине, що виділяється на зовнішній частині — це невелика кишеня зовні. Вірніше, я думав, що це кишеня.

Відразу кинулося в очі наявність дивних засувок на лямках . Знайти те, що повинно до них кріпитися, я відразу так і не зміг. Розповім про це трохи нижче, а поки додам пару слів про внутрішнє відділення.

Відразу не дуже зрозуміло, навіщо потрібні ці засувки.

Рюкзаки xd design

Як у всіх рюкзаків xd design, з якими я мав справу, у цього блискавка зроблена з внутрішньої сторони спинки . Тобто, щоб в нього залізти, треба буде його зняти з плечей. Зате він розкладається на 180 градусів , щоб складати в нього і діставати з нього речі можна було як з валізи.

Так укладати речі набагато простіше, ніж в звичайний рюкзак.

Xd design bobby soft — легкий і безпечний рюкзак для міста.

Всередині є кілька відсіків для різного роду дріб’язку і одна велика кишеня для ноутбука з діагоналлю екрану до 15,6 дюйма . Решта кишені розподілені так, щоб не заважати складати речі в основне відділення. Можна покласти штани, пару кофт, косметичку з туалетним приладдям і деякі інші речі, які знадобляться в дорозі. Якщо потреби в такій укладанні немає, можна просто відкрити щілину і розкласти все по кишенях, не розкриваючи рюкзак повністю. Але в будь-якому випадку внутрішнє розташування блискавки не дозволить кому-небудь залізти всередину рюкзака.

На спинці рюкзака є петля для кріплення на ручку валізи , а під нею кишеня із захистом від зчитування карт. У нього можна класти те, що потрібно мати під рукою — гаманець, телефон, паспорт, ключі тощо.

У цій кишені на спинці легко вмістити портмоне або телефон. А карти не будуть зчитуватися, якщо хтось постарається це зробити.

З великою кількістю внутрішніх кишень все буде на своїх місцях.

Рюкзак з зарядкою для телефону

На лівій лямці є трохи дивний на перший погляд напівкарман. Він з одного боку зафіксований на липучці, а з іншого — пришитий. всередині знаходиться роз’єм usb . Те, що на нього можна вивести живлення від power bank з внутрішнього відділення, у мене питань не викликало, але тільки після першого використання я зрозумів, для чого потрібна липучка. Після використання можна згорнути провід і прибрати в цей, як я висловився, напівкарман. Тепер не треба знімати рюкзак і прибирати його всередину.

Закриваємо цей кишеню на липучку і провід завжди під рукою.

Рюкзак, що змінює розмір

Після того, як я це все вивчив, вирішив відкрити кишеню на зовнішній стінці, і тут стало ясно навіщо на лямках є додаткові застібки. Виявилося, що це зовсім не кишеня , а місце зберігання додаткового відсіку , який відкривається наверх і дає користувачеві додатковий обсяг, в який можна скласти спортивну форму, куртку, покупки або якісь речі в дорозі.

Блискавка цього відсіку відкривається зверху до самого низу, а тканина м’яка. Так рюкзак вже буде виглядати менш представницько і стане більше схожий на туристичний, але зате до 16 літрів основного відділення додасться ще 8 літрів додаткового обсягу .

Навіть в розкладеному вигляді рюкзак виглядає дуже пристойно.

Добре продумано те, що зовнішній відсік кріпиться саме до лямок . Так навантаження розподіляється істотно краще, а рюкзак зберігає форму. Ви навіть можете відрегулювати кріплення зовнішнього відсіку в залежності від його завантаження.

Захищений рюкзак

Вміст внутрішнього відсіку захищено захованою блискавкою, яку неможливо відкрити, не знявши рюкзак, і кишенею із захистом від зчитування. Ніхто не отримає доступ до банківської картки або пропуску. Це властиво всім фірмовим рюкзакам xd design з їх протикрадіжною концепцією. А ще є захист від води. У річку упускати рюкзак не варто, але під дощем за нього можна не переживати.

А ще цей і багато інших рюкзаки xd design досить екологічні. При їх виробництві використовується багато перероблених матеріалів. Наприклад, для створення кожного flex gym bag використовується 53 пластикові пляшки і економиться 31 літр води .

На такі дрібниці, як блискавки теж варто звернути увагу. Вони зі зворотною опуклістю і за них зручно тягнути.

Думка про рюкзак xd design flex gym bag

У підсумку ми отримали ще один незвичайний рюкзак, який може стати помічником на кожен день або компаньйоном в подорожі. А ще він може бути універсальним варіантом, який добре виглядає і пропонує широкі можливості. Все ж часи, коли рюкзаки були просто мішком з лямками, пройшли. Тепер це дуже функціональні і стильні аксесуари.

З таким рюкзаком можна ходити кожен день або з’їздити в подорож.

На жаль, як і будь-який хороший товар, xd design часто підробляють . Тому, купувати рюкзаки бренду рекомендую у офіційного представника в росії в інтернет-магазині xd-design.ru

На сайті зараз чорна п’ятниця — діють знижки до 20%. А ще за промокодом insider протягом двох тижнів на всі рюкзаки xd design діятиме додаткова знижка 25% . Знижки підсумовуються! переходьте за посиланням під відео і вибирайте рюкзак для себе або в подарунок.