11.02.2018 в 15:23 |

189 2


Викладаю збірку сайтів з незвичайним контентом:

http://www.catsthatlooklikehitler.com/ — сайт з незвичайним контентом, збірка котів-гітлерів

www.howmanypeopleareinspacerightnow.com — будь в темі, знай наших героїв! З даним сайтом ти будеш знати скільки людей зараз перебуває в космосі, трохи нижче розгорнутий список.

http://www.humandescent.com — галерея дивних тварин: бульдого-носороги, дельфіно-ворони, кото-пси і т. д. Якщо ви дуже вразливі, то не раджу заходити.

http://samyitupoi.narod.ru/ — самий тупий сайт інтернету. Якщо ваша самооцінка значно зменшилася за останні години, раджу відвідати цей ресурс, і ви зрозумієте, що не все так погано.

http://www.humanclock.com/?tz=14400&detectRC=1350534620 — супер-сайт, якому вже більше 10 років!!!, багато разів ставав лауреатом численних рейтингів. Це справжнісінькі онлайн-годинник, надані у вигляді відео і фотографій з цифрами, які відображаються в дану хвилину. Фотографії взяті зі всього світу, надсилаються різними людьми, ретельно адмініструються і до нас доходять найкращі. Картинки змінюються кожну хвилину. Якщо ви перебуваєте в якомусь бункері, або просто туга бере, дивіться скільки людей з вами в цей час в дану секунду. І, до речі, годинник ці налаштовуються під будь часовий пояс.

www.popcornpainting.com — попкорн в моніторі

http://www.cesmes.fi/pallo.swf — розщеплювати кольорові кола можна до нескінченності. Особисто мене потішило.

http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf — тут крутимо калейдоскоп, як в дитинстві.

http://www.weightandthings.com/ — інтернет-ваги, наші кілограми перетворюються… дивіться самі

http://ateist.spb.ru/ — Офіційний Сайт Володимира Фоміна з міста Кінешма Івановської області. Він затятий противник расизму, алкоголю, брехні, наркотиків, абортів, мастурбації, контрацепції, капіталізму, абортів і скритності у всіх її проявах. А також живить особливу ненависть до штанів, тому ходить у спідницях і сукнях. Вразливим не рекомендується дивитися фотоальбом.

http://www.incredibox.com/ — хороший сайт для початківців композиторів. Тут ви можете керувати власним хором.

http://mrdoob.com/projects/chromeexperiments/google-gravity/ — крах гугла

http://www.beonlineb.com/ — Странненький інтерактивний кліп гурту Arcade Fire, можна керувати руками виконавця.

http://www.donothingfor2minutes.com/ — якщо хочеться до моря, але немає можливості, тоді цей сайт для вас. Тут можна помилуватися красивими пейзажами, почути шум моря…

http://button.dekel.ru/ — регулятор поліпшення життя. Перевірено, працює!

http://fucking-great-advice.ru/ — сайт рад

http://sprosimamu.ru/ — мало вищезазначених рад, тоді спитай маму, вона поганого не порадить. Ти опинився в страшній реальності, навколо тебе злий і несправедливий світ, боїшся прийняти важливе рішення? Тоді тобі точно до матусі.

http://loudportraits.com/ — емоційний сайт, наведіть на будь-яку фотографію і не тільки побачите, але і дещо почуєте.

http://pochkapochka.ru/ — добрий сайт ПочкаПочка.ру надасть можливість продати свою нирку або ж нирку вашого друга, що допоможе розрахуватися з боргами, сплатити кредит і поліпшити матеріальне становище.

http://www.abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijk.com/signup.php — з допомогою цього сайту ви зможете зареєструвати найдовший адреса ел.пошти в світі.

http://www.sokra.ru/ — забавний сайт розшифровок абревіатур. Ви можете додати варіанти розшифровки.

http://idiotparking.ru/ — Сайт для тих, кого дратують машини, що стоять не там. Пните їх!

http://www.moto.kiev.ua/forum/?trid=perls/1162393539473&vp=0 — почалося все з користувача під ніком «Dimaka», який розмістив оголошення про продаж мотоцикла, дивимося результат.

http://urina-ru.narod.ru/ — сайт Московського Інституту Збагачення Урини. Ресурс допоможе дізнатися деякі моменти з історії уринотерапии, а також замовити продукцію («Нефільтрована», «Мисливська», «Морський бриз») або ж стати донором урини.

http://thepr.ru/ — якщо є бажання поневолити світ, тоді вам сюди, по завершенні ви можете стати володарем спеціального сертифікату і повісити його на стіну.