У мережі з’явилися відомості про те, що компанія samsung в наступному році оснастить свої нові смартфони з лінійки galaxy a просунутими камерами, всі з яких зможуть похвалитися наявністю оптичної стабілізації зображення.

При цьому камери смартфонів отримають нові сенсори, серед яких буде і 108-мегапіксельний сенсор власного виробництва samsung.

При цьому, першою моделлю в лінійці, оснащеної 108-мп камерою може стати смартфон samsung galaxy a73 , що йде на зміну представленому в цьому році смартфону galaxy a72, зображення якого ви бачите в заголовку.

Нинішня модель має у себе на борту камеру з чотирма сенсорами, головний з яких має роздільну здатність 64 мегапікселя і оснащений оптичним стабілізатором зображення (ois). Йому допомагають в роботі 12-мп датчик з ширококутним об’єктивом, 8-мп сенсор з телефото об’єктивом і 5-мп модуль для макрозйомки.

Подібно попереднику galaxy a73 повинен отримати дисплей з amoled панеллю має підвищену частоту оновлення і потужний акумулятор з підтримкою швидкої зарядки. Очікується, що його корпус зможе забезпечувати захист від пилу і води зі ступенем захисту ip67.