Samsung провела у себе на батьківщині в південній кореї випробування, що підтвердили ефективність новихчіпсетів 5g mmwave compact macro. Завдяки їх розміщенню вздовж колії вдалося значно поліпшити швидкісні показники бездротового інтернету для користувачів сеульського метро.

В ході тестування стало ясно, що технологія 5g mmwaveможет підвищити якість передачі даних по стандартній мережі wi-fi в багатолюднихобщественних місцях. Швидкість передачі під час випробувань склала 1,8 гбіт/с,а в ролі приймача виступив смартфон galaxy s21 ultra. Представники ѕамѕипдподчеркивают, що весь цей час вагон метро знаходився в русі.

Згідно з підрахунками, показник виявився в 25 разів вищестандартних 71 мбіт/с, доступних на більшості станцій метро в сеулі сьогодні.застосування чіпа samsung 5g compact macro сприяло збільшенню швидкості передачі даних по мережі wi-fi за рахунок використання спектра 5g mmwaveсо надвисокою пропускною здатністю в якості транзитного каналу. Випробуванняпроходили на одній лінії, що з’єднує п’ять станцій в декількох районах міста. Частотадіапазону станції становила 28 ггц, а передавачі встановлювалися напротязі всього маршруту.

Чіпсет compact macro являє собою рішення, що містить радіоі антену в компактному форм-факторі. Його можна розмістити на стовпах, стінах зданійі інших місцях, що дозволить легко і швидко розгорнути зв’язок п’ятого покоління.samsung стала першою компанією, що почала успішні поставки комплексних рішень, що включають в себе чіпсети, радіомодулі і рішення для ядра мережі.