Франшиза” термінатор «, яка бере свій початок з 1984 року, колись вважалася культовою, завдяки оригінальному фільму і його подальшого продовження під назвою »судний день “. Тим не менш, подальші спроби перезавантаження не змогли вплинути на те, щоб франшиза повернулася на колишній шлях.

Перший фільм був справжнім напруженим трилером з елементами хоррору, в той час як подальше продовження розширювало межі і робило акцент на екшен. Останній вийшов проект, ” темні долі », ознаменував повернення лінди хемілтон до ролі сари коннор, і, хоча актриса заявила, що втомилася від франшизи, вона була б не проти повернутися до героїні, правда в меншому масштабі. І є спосіб, який потенційно міг би спрацювати в цьому випадку.

вбивство сари виправить головну помилку “темних доль»

« термінатор: темні долі ” мав чимало помилок » і, мабуть, найголовнішою було те, що колись лютий вбивця у виконанні арнольда шварценеггера перетворився на продавця тканин на ім’я карл. Але вбивство джона коннора в початковій сцені було дійсно зрозумілою помилкою, оскільки цей момент послужив ефективним способом довести, що сиквел не боявся засмутити давніх фанатів. Однак з точки зору практичного оповідання шок також скасував двозначний фінал “судного дня ” і ускладнив всю хронологію франшизи. Вбивство постарілої сари могло б стати ще більш шокуючим моментом, і не факт, що це призвело б до безладу в таймлайні, що в підсумку ми і побачили в « темних долях ».

франшиза втратила свою брутальність

Незалежно від того, через що дійсно “термінатор ” втратив до себе довіру фанатів, важливо відзначити і важко заперечувати, що франшиза ніколи не поверталася до інтенсивної жорстокості оригінального фільму з елементами «слешера», з часів апокаліптичного вступного епізоду з « судного дня ». Майже всі стрічки, за винятком » хай прийде спаситель ” , ставали все світлішими за тональністю, можливо, з тієї причини, що потрібно було залучити якомога людей в кінотеатри. Саме тому використовувався рейтинг pg-13.

Тим не менш, « темні долі » отримав «дорослий» рейтинг r, і міг повернути непередбачуване насильство оригіналу. Але нездатність вбити сару коннор означала, що жоден з теоретично шокуючих матеріалів не був особливо вражаючим. Фактично, r-рейтинг “темних доль ” був витрачений даремно, а єдиним «шокуючим» моментом стала смерть джона коннора. Вбивство сари, навпаки, могло б стати шоком для змучених системою фанатів всесвіту, які знову стежили б за тим, що відбувається.

«термінатор 7 “може бути фільмом, який зацікавить лінду хемілтон

Якщо сьома частина” термінатора “колись побачить світ, можливо, найкращим спосіб уникнути будь-якого, навіть мінімального провалу, буде рішення зробити стрічку в жанрі “інтимного трилера”. В одному з інтерв’ю хемілтон заявила, що хотіла б, щоб франшиза повернулася до коріння і представила фільм, на кону якого не стоять численні мільйони. Іншими словами-потрібен невеликий, орієнтований на персонажів трилер / фільм жахів, який знову робить з титульного персонажа справжню загрозу.

Брутальний, дрібномасштабний хоррор, в якому сара коннор вмирає, може відвести хвору франшизу від шаблону масштабного блокбастера, через якого крайні спроби перезапуску з тріском провалювалися на всіх фронтах. Проте, поки що неясно, чи побачить в дійсності « термінатор 7 » світло, і якщо так, то про що він буде. Але недавні чутки про можливу участь таких акторів як дуейн джонсон і джон сіна, які потенційно можуть замінити арнольда шварценеггера в ролі т-800, схоже, можуть вказувати на те, що нас, можливо, чекає ще одна спроба перезапуску.