Компанія sega готується до презентації нової тривимірної гри про соника, яка повинна отримати назву sonic frontiers . Відповідний домен вона зареєструвала кілька днів тому, передає видання wccftech . Зараз спроба перейти за адресою закінчується помилкою 403.

Раніше sega також отримала права на торгову марку sonic frontiers .

У червні продюсер франшизи такасі іідзука розповів, що наступна частина sonic the hedgehog , що проходить під кодовою назвою sonic 2022 , стане еволюцією серії тривимірних ігор про соника. За його словами, sega прагне випустити проект, який сподобається шанувальникам і приверне новачків.

” я поки не можу вдаватися в подробиці, але ми, очевидно, не будемо відмовлятися від високошвидкісного геймплея, характерного для інших сучасних ігор про соника, на зразок sonic forces і sonic generations. Замість цього ми маємо намір створити гру, яка сподобається як фанатам, так і новачкам”.

Якщо вірити непідтвердженою поки інформації , нас чекає гра у відкритому світі, натхненна the legend of zelda: breath of the wild . Користувачі, нібито є тестерами, стверджують, що в основі геймплея буде лежати вивчення великих локацій, рішення пазлів, битви з ворогами, а також прокачування через розгалужену гілку умінь.