Фанат @iconicnephilim відсвяткував день the last of us чудовим зображенням, яке охоплює обидві гри франшизи. У цьому малюнку є багато цікавого, оскільки на ньому представлені культові образи і персонажі з обох ігор. Починаючи з нижньої частини зображення, юна еллі гуляє з джоелом, що нагадує про їх перші спільні дні в оригінальній грі. Приємним штрихом є фраза світлячків і іграшка сема позаду них.

Показано час перебування еллі на фермі з джей-джеєм і діною, а також яра і лев. У правій частині плаката можна побачити страшного клікера, а в центрі – такі важливі фігури, як томмі. Дизайн джоела з the last of us 2 займає більшу частину малюнка, а еббі зображена прямо зліва від нього. Вона стоїть між джоелем і своїм батьком, демонструючи свою нездатність рухатися далі. Дочка джоела сара зображена праворуч від нього.

Хоча всі персонажі виглядають чудово, саме дрібні деталі роблять постер по-справжньому особливим. Гравці the last of us 2 повинні помітити гітару джоела і стрибок еллі з динозавра в музеї, а шанувальники першої гри повинні оцінити жирафів. Акваріум теж представлений, що говорить про любов до всього, що пов’язано з the last of us.