25.10.2018 в 12:08 |

67 0


Тепер саме від машин залежить робочий процес, і в разі поломки техніки — робота зупиняється. Комп’ютеризація значно спростила процес охорони приміщень: якщо раніше потрібні були значні людські ресурси, то тепер, встановивши камери відеоспостереження, можна без праці контролювати будівлю. Комп’ютерна техніка полегшила роботу відділів бухгалтерії, допомогла систематизувати значні обсяги даних.

Комп’ютери, загалом, і інтернет, зокрема, зробили інформацію максимально доступною і зробили реальною можливість зберігати великі обсяги даних, умещая на одному диску цілі бібліотеки.

Як не крути, а життя стало простіше. Тепер дитина може, не виходячи з дому, побачити цілий світ: тварин — мешканців нашої смуги і тих, яких можна побачити виключно в екзотичних країнах.

Комп’ютер значно розширив наші можливості. Ми можемо побачити цілий світ, сидячи перед екраном монітора. Ми можемо побачити космос і зірки, морські глибини і їх жителів. Саме завдяки комп’ютеру ви можете, не бігаючи на роботу, заробляти гроші.

Якщо спочатку комп’ютери були гігантськими машинами, які складно було вмістити в одній великій кімнаті, то тепер розвиток техніки дозволило не тільки зменшити розміри, але і зробити його портативним. Ноутбуки та нетбуки дозволяють вам бути на зв’язку завжди, незалежно від того, де ви: на дачі, в парку з сином або у відрядженні. Крім того, за своїми технічними характеристиками вони практично не поступаються стаціонарним ПК. Загальна комп’ютеризація дозволяє зробити життя комфортним та зручною. Таке благо цивілізації, як «розумний будинок» було б неможливо без комп’ютерів.