24.12.2018 в 0:42 |

94 0


Веб ресурси створюються кожен день, і все частіше з метою на них заробляти. Веб проект дійсно може приносити солідний дохід, але лише в тому випадку, якщо сайт популярний, а популярний лише відвідуваний веб ресурс, а відвідують лише цікаві інтернет-проекти, а от чи буде ваш сайт популярним чи ні, повністю залежить від вас.

Важливість дизайну сайту для бізнес порталу

Факторів, що впливають на популярність сайту, дуже багато, і одним з найголовніших, є графічна частина веб ресурсу. Це усвідомлюють всі веб-майстри, і тому дизайн сайтів, дуже важливий. Деякі, верстають самостійно, проте є і ті, хто звертається в студії дизайну, замовляючи дизайн для своїх інтернет-проектів.

Якщо ви бажаєте створити свою дизайн-студію, то ви повинні володіти певними знаннями, і бажано, якщо ви будете не один, а з командою з двох або трьох людей як мінімум.

Ви і ваша команда повинні знати певні речі, а саме HTML, CSS, і JAVA SCRIPT, а також бібліотеки JS. Також у вашій команді повинен бути досвідчений майстер Photoshop, який зможе намалювати абсолютно будь-який графічний елемент. Обов’язково має бути людина, що володіє знанням мови Action Script, щоб створювати Flash елементи сайту. Загалом, знань потрібно не мало.

Дизайн сайту для веб-студії або студії дизайну

Також, слід особливо серйозно ставиться до графічної частини веб ресурсу вашій власній веб-студії. Слід розуміти, що ви створюєте дизайн-студію з метою створення дизайну на замовлення, і люди, які будуть відвідувати ваш сайт з метою замовити у вас дизайн сайту, будуть в першу чергу дивитися на зовнішній вигляд дизайн-студії, ваша сторінка повинна бути бездоганною.

Для початку, слід виконати кілька безкоштовних, або малооплачуваних замовлень з метою наповнення свого портфоліо, інакше клієнтів у вас буде мало. Намагайтеся робити все неймовірно якісно, і тоді ваша веб-студія стане популярною.

Зробіть свою студію легендою, щоб всі знали про Вас, і щоб всі зверталися саме до вас. Пам’ятайте, дотримуйтесь одній приказці — «Робіть звичайне справа надзвичайно добре».