24.10.2018 в 14:17 |

45 0


Маленькі дівчатка дуже забавні: вони вважають себе не тільки зовсім дорослими, але і приголомшливо красивими – справжніми принцесами. Втім, так і є, ніхто не сперечається. А ще в цьому віці майбутні королеви обожнюють все рожеве, м’яке, пухнасте. Їх розчулюють кролики, котенята та поні з шовковистим гривами. Добре було б порадувати малюка цієї конячкою, запряженій у золочену карету. Тільки тут доречно згадати Карлсона: «А що скаже тато?» Загалом, доведеться підносити її величності менш розкішні дари.

Безпрограшні рішення

Оскільки з’ясувалося, що живі тваринки під забороною, треба знайти їм альтернативу. Наприклад, купити тапочки у вигляді єнотів, їжачків, мишок і т. д.

Ускладнює розмір ноги винуватиці торжества? Тоді слід дарувати щось інше з такими ж милими зображеннями – хвостатими лисичками, вухастими зайчишками.

Будь-які аксесуари з помпонами та китицями теж викличуть захоплення.

Панночка оцінить приємний на дотик халат з муфтою, як у Герди з відомої казки. Зараз такі продаються. Дитя напевно стане кожні дві години приймати душ, щоб потім покрасуватися в обновці і похвалитися шикарним вбранням.

Подарунки з підтекстом

Сьогодні вона дошкільниця і просто мамина дочка, а років через 15 вже сама мати сімейства. Готувати дівчинку до запропонованої їй ролі треба з дитинства. Широкий асортимент іграшок, достовірно імітують побутові предмети: кухонні плити, меблі, холодильники і т. д. Все це згодиться для облаштування лялькового побуту – важливої частини дівчачих ігор. Підійде і призначений для їжі і пиття сервіз, куплений в дитячому відділі.

Юна господиня буде користуватися естетичними тарілками і чашками, запрошувати на чаювання батьків, подруг, бабусю з дідусем і поступово навчиться найпростішим господарським діям – сервіровці, миття посуду.

Є тематичні настільні ігри, пазли, які також стимулюють інтерес до домоводства та кулінарії.

Не тільки привабливі, але і практичні короби для акуратного складання речей: одягу, приладдя для творчості, гребінців та шпильок. Коли у дівчинки є такі ящички, в неї формується звичка до порядку.

І нехай у дитини предостатньо ляльок, але ще одна, напевно не завадить. Потрібно пошукати якусь незвичайну – ошатну, оригінальну святкову. Це найбільш очікуваний презент.