24.10.2018 в 12:52 |

41 0


У цьому році вийшло багато фільмів і серіалів, які варто подивитися всім без винятку. Всі перераховувати не буду, а виділю деякі. Що я зараз дивлюся:

Зачаровані, 2018 (серіал)

Життя двох сестер було розміреним і безпечною. Але в день загибелі їх матері при дивних обставинах, дівчатка почали помічати дивності в їх будинку, на вулиці й у самих собі. Через кілька днів до них приїде зведена сестра, про життя якої дівчинки нічого не знали. Старий друг родини Гаррі пояснить дівчаткам, в чому сила кожної з них і повідає про долю їх матері Марісоль. Мел буде битися з потойбічними силами за допомогою зупинки часу, Мейсі буде допомагати телекінезом, а Меггі читати думки противників на відстані. Сила трьох не тільки врятує юних відьом від зловісного ворога, але і вбереже це місто від заполонения демонами.

І які новинки кіно я неодмінно подивлюся найближчим часом:

Хроніки хижих міст (2018)

У далекому майбутньому Земля постраждала від атомної війни, що призвело до страшних наслідків для її мешканців. У світ прийшла Ера руху. Через брак ресурсів великі міста стали рухатися і поглинати маленькі. Наймогутнішим і небезпечним містом виявився Лондон. Місто-монстр не щадить нікого на своєму шляху, безжально з’їдаючи дрібні міста і залишаючи за собою повну розруху. Для землян на планеті встановлюються нові правила і вижити стає досить не просто. Планета практично не придатна для життя. Кругом панує безплідна пустеля, люди стали жорстокими намагаючись вижити в таких умовах. В чергове нашестя Лондон захоплює маленький населений пункт, у полон потрапляє молода дівчина Естер Шоу. Тут вона знайомитися з юним Томом Нэдсвортом жителем Лондона. Молодим людям заборонено всяке спілкування, але це їх не зупиняє і навіть призводить до взаємної симпатії. Дівчина просить допомоги і переконує Тома в тому, що потрібно боротися, щоб протистояти уряду Мегаполісу. Герої об’єднуються і твердо мають намір втекти з полону хижих міст, підготувавши план для втечі. Як з’ясовується їх знайомство не випадково, і може це доля змінити цей світ назавжди.

і не особливо найближчим часом, але точно до перегляду:

Ворон, 2019

Ерік Дрейвен і його наречена збиралися незабаром одружитися, щоб скріпити свої щирі відносини узами шлюбу. Однак парі не судилося виконати свої мрії. Напередодні святкування Хеллоуїна на закоханих напали психопати. Ерік хотів захистити Шеллі, але був одразу ж убитий. На жаль, дівчина теж померла, будучи в лікарні. Здається, ця сумна історія закінчена, але немає. Через деякий час герой знову оживає, завдяки силі ворона. Цей шанс йому дали неспроста. Хлопець просто зобов’язаний помститися тим, хто жорстоко розправився з ним і його коханою. Також йому належить розібратися з проблемами, що панують у місті. У цій непростій справі йому будуть надавати допомогу вірні поліцейські.