Після декількох переносів “шан-чи і легенда десяти кілець ” нарешті вийшов в кінотеатрах » а значить, ми можемо побачити, в якому напрямку четверта фаза mcu отримає розвиток.

Стрічка, як можна здогадатися по її назві, представила кіновсесвіту marvel шан-чи, а також ряд інших персонажів, в тому числі і справжнього мандарина. Як відомо, в коміксах шан-чи є одним з месників, і фільм також закладає основу для цієї можливості. До слова, “шан-чі і легенда десяти кілець ” закінчився таким чином, відкривши масу можливостей для героя, його друзів і сім’ї.

чи вийде “шан-чі 2”?

Хоча про це ще не було сказано ні слова, друга частина “шан-чі ” практично гарантовано побачить світ. Marvel явно роблять величезний акцент на героя, і беручи до уваги відгуки критиків і глядачів, особливо за екшен і персонажів, « шан-чі 2 » може бути запущений у виробництво вже в найближчому майбутньому. Враховуючи, що всі фільми фази mcu з’являться в найближчі кілька років, цілком можливо, що стрічка може вийти до кінця 2023 року, якщо студія прискорить виробництво сиквела. Або ж у 2024 році за нормальних обставин.

акторський склад ” шан-чі 2»

« шан-чи 2 “, звичайно ж, поверне сіму лю до образу нового власника десяти кілець, а також аквафіну до ролі кеті, оскільки їх дует фактично опиняється в центрі уваги. Є припущення, що меньєр чжан також повернеться до образу сестри шан-чи, сялін, оскільки тепер вона є главою організації десять кілець. Тим не менш, поки що рано робити будь-які припущення, але ці персонажі і актори, швидше за все, будуть задіяні в продовженні.

деталі сюжету “шан-чі 2: що відомо і чого слід очікувати

Сюжет” шан-чи 2 ” є найскладнішим моментом, оскільки в даний час marvel не так часто створюють прямі сиквели, замість цього відтворюючи продовження подій в серіалах, і навпаки. Тим самим, потенційний сиквел насправді може не мати нічого спільного з тим, що сталося в оригіналі.

Однак одна річ, яка має бути присутня в « шан-чі 2 » – це та ло і історія прихованого світу. Місце наповнене питаннями, на які нам не відповіли, і саме по собі воно викликає неабиякий інтерес. Крім цього, шан-чі може також з’явиться у фільмі ” доктор стрендж: в мультивселенной божевілля », беручи до уваги сцену після титрів «легенди десяти кілець» .