Принаймні, на це натякнув один з ком’юніті-менеджерів gsc game world.

Незважаючи на багатьох дратівливе nda, фанати наполегливо продовжують задавати питання, в надії отримати хоч якусь крупицю інформації про довгоочікуване сиквелі. І іноді у них це виходить.

Так, на офіційному discord-сервері гри один з користувачів поцікавився чи можна в грі буде самому облаштувати притулок, забезпечивши його всім необхідним.

Відповідь дав один з ком’юніті-менеджерів gsc game world, не двояко натякнувши, що така можливість може бути присутня в s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl, але чекати механіку будівництва рівня rust і stranded deep гравцям точно не варто. Але при цьому він додав, що перед гравцями розкинеться вся чзо, так що кожен знайде собі місце для ночівлі:

Виходячи з отриманої відповіді, тепер зовсім інакше сприймається сцена з тизера зі скіфом в прип’яті: можливо, в раніше показаній сцені була продемонстрована не просто випадкова сталкерська стоянка, а облаштований протагоністом міні-табір, який за відсутності власника і облюбував нежданий гість.

сталкерська стоянка в прип’яті

Якщо в раніше розвідані притулку зможе проникати “не патріотично” налаштована нечисть, то s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl і справді може стати грою з ” найнебезпечнішим відкритим світом 2022 року», як стверджує pc gamer.

Реліз s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl намічений на 28 квітня 2022 року на pc і xbox series x|s (в тому числі гра буде доступна за підпискою xbox game pass з дня релізу). Мультиплеєрний режим повинен з’явитися після релізу одиночної кампанії у вигляді безкоштовного оновлення.