Сучасні відеоігри в більшості випадків вимагають для свого запуску спеціальні програми-завантажувачі («лончери»). Хоча даний» зайвий ” софт не повинен надавати ніякого відчутного впливу на систему, але деякі його елементи цілком можуть віднімати достатньо ресурсів, щоб страждало основне додаток — в даному випадку відеогра. Так, на просторах reddit з’явилася інформація про те, що оверлей ubisoft connect заважає стабільній роботі far cry 6.

За словами помітив це користувача, відключення оверлея ubisoft connect в його випадку дозволило підвищити частоту кадрів приблизно на 15-30 %. Якщо з активованим оверлеєм фреймрейт бовтався в районі 48-60 кадрів в секунду, то після його відключення частота кадрів зросла приблизно до сімдесяти і ніколи не просідала нижче шістдесяти. Відзначимо, що 60 кадрів в секунду вважаються мінімальним комфортним порогом фреймрейта в сучасних іграх.

Якщо вірити користувачам reddit, а не вірити їм причин немає, то відключення оверлея ubisoft connect і справді сприяє підвищенню стабільності роботи far cry 6. Системи у всіх різні, тому і показники у всіх теж відрізняються.

Far cry 6 вийшла 7 жовтня і отримала в цілому високі оцінки. Без критики, звичайно, не обійшлося: багато хто відзначає безглуздий сюжет і з року в рік не мінливу структуру геймплея.