Ключові моменти

  • новий шийний обід sony srs-ns7-це портативна акустична система для домашнього кінотеатру за 300 доларів.
  • ідеально підходить для використання вдома.
  • не працює на вулиці або в громадських місцях.

Що робити, якщо б ви могли носити з собою подкасти та музику, а також дивитися телевізор, не використовуючи навушники?

Реклама

Гучномовець sony у вигляді шийного обода продається як аксесуар для домашніх розваг, що дає об’ємний звук і дозволяє уникнути стомлюваності вух від навушників. Він менший за розміром і набагато менш нав’язливий, ніж повноцінна акустична система об’ємного звучання. Але вони, звичайно, тільки хороші, якщо ви дивитеся поодинці.

Але навіщо обмежуватися фільмами? шийні дужки-ідеальний домашній динамік для музики.

Технологія шиї

Новий srs-ns7-перший шийний обід sony з підтримкою dolby atmos, хоча для його роботи вам знадобиться телевізор sony bravia xr і адаптер бездротового передавача. Як і багато інших бездротових аудіовізуальних установок, пристрій синхронізує зображення і звук, трохи затримуючи відео, щоб відповідати затримці bluetooth – як, наприклад, з ipad і airpods.

Він також включає в себе мікрофон і підключається до телефону, щоб ви могли відповідати або ігнорувати будь-які дзвінки. Динамік працювати до 12 годин без підзарядки або п’ять годин в режимі розмови.

Все це звучить чудово, але при цьому упускаються деякі з найбільших переваг форми шийного обода.

Допомога по дому

Шийні дужки-ідеальна заміна як динамікам, так і навушникам при роботі вдома.

Ви можете носити з собою подкасти, аудіо книги або музику з кімнати в кімнату. Ви слухаєте заспокійливу музику або важкий рок під час роботи по дому. Все це може залишатися з вами під час руху, і ви можете підтримувати гучність нижче, ніж при використанні динаміків, зводячи до мінімуму роздратування людей в інших кімнатах.

Мені подобається використовувати цей динамік, коли я роблю щось по дому. Приблизно через дві години прослуховування в звичайних навушниках у мене болять вуха. Але цей пристрій, дозволяє мені слухати так довго, як я хочу.

так сказав один з розробників.

«до них потрібно звикнути, і вони не так зручні в деяких ситуаціях».

В офісі на роботі або в інших громадських місцях, вони не блокують шум, і можливо, будуть дратувати всіх навколо.