Signal — альтернативний месенджер, що відрізняється упором на безпеку передачі даних і забезпечення таємниці листування користувачів. Безкоштовний сервіс, що працює на софті з відкритими вихідними кодами. Signal прославився завдяки відомому експерту з безпеки і захиснику приватності в мережі едварду сноудену, який заявив, що регулярно користується саме цим месенджером.

Signal — це класичний месенджер. Пропонує такі функції, як текстовий чат, відеодзвінки, голосові дзвінки, голосові повідомлення та обмін файлами. Можна завантажити signal для windows, gnu / linux, android і ios.

Signal protocol — головна особливість месенджера. Завдяки йому вся листування і дзвінки захищені наскрізним шифруванням. Ключі розшифровки створюються і зберігаються у самих користувачів, а не на сервері. Це означає, що до листування не можуть отримати доступ ні треті особи, ні власники сервісу. Signal protocol також використовується в багатьох інших сервісах, наприклад, вwhatsapp іskype.

інтерфейс signalнасйтрокище налаштування

Парою додаткових особливостей по частині безпеки: можливість відправляти повідомлення, які автоматично зникнуть через певний користувачем час і функція накладення розмиття на обличчя людей, зображених на пересилаються фотографіях.

Залишається згадати, що реєстрація в сервісі відбувається через активний стільниковий телефон, що бентежить і відразу розполохує більшу частину аудиторії, охочих до конфіденційності. Більш того, користувачеві, який бажає використовувати signal на комп’ютері, доведеться спочатку встановити його на мобільний пристрій.