– круте додаток дозволяє без обмежень слухати мільйони музичних треків використовуючи ваш андроїд телефон або планшет. У повній версії з додатковими преміум функціями користувачеві буде безкоштовно доступний весь величезний архів музичних файлів, які можна не тільки слухати онлайн в найвищій якості hq, але і завантажити собі на мобільний пристрій.

Для того, щоб мати можливість повноцінно користуватися програмою потрібно в ній зареєструватися, якщо у вашій країні реєстрація не проходить скористайтеся будь-яким vpn-сервісом. Далі використовуючи технологію нейромереж яндекс музика підбере вам плейлисти спираючись на ваші уподобання. Всі музичні файли тут розсортовані по роках і жанрам, так ви знайдете пісні під різний настрій.

Крім того доступна функція прослуховування радіостанцій з усього світу, з можливістю перемотування. Навіть подкасти, аудіокниги і казки на ніч не проблема, знайдеться все, що завгодно. У плеєрі доступна функція запам’ятовування місця зупинки, навіть якщо вам потрібно відлучитися, то прога запам’ятає місце зупинки і продовжить грати коли вам потрібно. В даному моді активована підписка, відключена реклама і немає ліцензії.