Doogee анонсувала новий смарт-годинник. Ares – це не тільки модний аксесуар, але і багатофункціональний інструмент, що дозволяє взяти під контроль свій графік і фізичні показники.

Годинник виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, товщина якого доходить до 10 мм.1.32-дюймовий дисплей круглої форми з роздільною здатністю 360х360р кидає виклик існуючим стандартам і здається більш традиційним і зручним. Ares поставляються в п’яти різних кольорах: золото, сірий, зелений, рожевий і червоний. Матеріал ремінців може варіюватися від шкіри до м’якого силікону. Він стійкий до поту і володіє відмінними показниками зносостійкості, а можливість зміни циферблата дозволить підібрати стиль під будь-який одяг.

Doogee ares важать всього 47 грам разом з ремінцем, але це не заважає їм побут буквально наповненими новими технологіями. Виробник оснастив годинник датчиком серцевого ритму, що фіксує показники ударів в хвилину, відображаючи дані у вигляді гістограми, що дозволяє оцінити стан здоров’я без звернення в клініку. Доступні показники за певний період, що може пролити світло на ті чи інші проблеми користувача. Присутня функція моніторингу кисню в крові, а також контроль режимів сну. Докладні відомості розкажуть про те, скільки часу власник годин спав, а вбудований помічник дасть поради щодо поліпшення графіка неспання.

Традиційно доступні повідомлення з розширеними настройками для кожного обраного додатка. Це дозволить вирішувати безліч робочих і особистих питань навіть тоді, коли смартфон знаходиться в недоступному місці або недоречний. Особливо зручно управляти програванням музики, приймати і відхиляти вхідні дзвінки і виконувати цілий ряд інших завдань. Від акумулятора на 300 маг doogee ares можуть пропрацювати до 15 днів в стандартному режимі використання і до 30 днів в режимі очікування.

З коробки годинник підтримує 24 різних види спорту, від хокею і американського футболу, до верхової їзди і йоги. Doogee ares можна занурювати у воду на глибину до 30 метрів, де вони витримують тиск до 3 атмосфер. Відповідно їм не страшні ні проливні дощі тропіків, ні піски сахари, що робить їх незамінними в найскладніших і непередбачених ситуаціях.

Doogee ares вже доступні на lazada за ціною 31.99 долара. Старт продажів на aliexpress відбудеться 27 вересня. 10 щасливчиків отримають розумний годинник в ході розіграшу, взяти участь в якому можна на офіційному сайті виробника. Посилання на магазини і сам розіграш знаходяться нижче.

.vietnam,philippines,thailand,malaysia.розіграш годин.